top of page

Penktadienio premjera – startuoja trečiasis „Chef’s Table“ sezonas

Prieš daugiau nei savaitę „Netflix“ dar kartą sužadino virtuvės snobų ir gurmė apetitą. Buvo paviešintas jau trečiojo dokumentinio maisto serialo „Chef’s Table“ anonsas ir atskleista, kokių didžių virtuvės asmenybių istorijas išgirsime šį kartą. Sulaikyti kvėpavimą žiūrint į nepriekaištingai kinematografiškai įamžintus gastronomijos šedevrus galima jau šiandien. Vasario 17 d. – oficiali pasaulinės „Chef’s Table“ premjeros diena.

Kaip ir anksčiau, vieną dokumentinio serialo sezoną sudarys šešių išskirtinių virtuvės šefų pasakojimai. Viena labiausiai intriguojančių šio sezono serijų laikoma Jeong Kwan iš Pietų Korėjos istorija. Ji – praktikuojanti budistė, kuri gyvena vienuolyne ir, nevadindama savęs virtuvės šefe, laiko patikrintais metodais ruošia maistą ten gyvenantiems vienuoliams ir šventovės lankytojams.

Seriale taip pat bus galima išgirsti modernios rusiškos virtuvės šauklį Vladimir Mukhin (Alfo reportažą iš jo 18-uoju geriausiu pasaulyje pripažinto restorano rasite ČIA), vokišką virtuvę reabilitavusį Tim Raue, ketvirto geriausio pasaulyje restorano iš Peru šefą Virgilio Martinez, rameno revoliuciją JAV inicijavusį Ivan Orkin, Los Andželo kulinarinę sceną pabudinusią Nancy Silverton.

„Chef’s Table“ prodiusuoja ir režisuoja David Gelb.

Apie pirmąjį ir antrąjį „Chef’s Table“ sezonus esame rašę ČIA.

Naujojo sezono anonsą galite pamatyti VIDEO.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page