top of page

Pasiruoškite iš anksto: įkvepiančių Kalėdinių dovanų gidas

Kam ieškoti kalėdinių dovanų paskutinę minutę, jei galima apsieiti be galvos skausmo, stumdymosi minioje ar stovėjimo eilėse? Nors sniegas apsireiškė kukliai, bet parduotuvių lentynose jau Kalėdų nuotaika. Tad pasiruošti iš anksto, visai nesunku. Dalijamės jaukiomis idėjomis namams ir įkvėpimais dovanoms.

„iittala“ nuotr.


Eglutė skarota, eglutė žalia…

Grakštūs raudoni stiklo burbulai – praktiška ir daili dovana kiekvieniems namams papuošti, ne tik eglutei! Daug džiaugsmo tokia dovana atneš ir kalėdinių papuošimų, žaisliukų kolekcionieriams. Penki skirtingi atspalviai suguldyti į gražią dėžutę, tad papildomų įpakavimų neprireiks.

"iittala" nuotr.
"iittala" nuotr.

Kitiems metams linkėkite šviesos ir ją dovanokite. Ne tik gražiais žodžiais ir darbais, bet ir visiškai tiesiogiai, įteikdami daiktus, kurie namuose ras vietą ilgam ir, tikėtina, kaskart apie jus primins.

„iittala“ nuotr.


Pirmojo sniego džiaugsmai

Švedų rašytojos ir dailininkės Tove Jannson sukurtus personažus pažįsta visas pasaulis, tad apie dovaną su Muminukais gali svajoti anaiptol ne tik vaikai, bet ir suaugę. Keturių mini (3,4×3) puodelių rinkinyje „Light Snowfall“ (liet. lengvas sniegas) įamžintas stebuklingas jausmas, kurį sukelia pirmasis sniegas. Dekoruodama šiuos riboto leidimo puodelius dailininkė Tove Slotte rėmėsi originaliais autorės darbais iš knygos Stebuklinga žiema.

"iittala" nuotr.

Mano vardas Raudona

Raudona yra ne tik aistros, bet ir žiemos spalva. Jos „Kastehelmi“, „Taika“, „Teema“ linijose gausu: nuo įvairaus dydžio indų iki servetėlių. Dovanokite indus, nes tai praktiška. Ne tik kitiems, pasirūpinkite ir savimi. Paukštis „Raudonasis kardinolas“ vertas nutūpti kiekvienuose namuose, pavasario laukti nebūtina.

"iittala" nuotr.
"iittala" nuotr.

Mini sodą namuose užveisusi draugė. Slapta sau puokštes dovanojanti mama. Gerbėjų rožes vis parsinešanti kolegė. Padovanokite joms vazą! Graži vaza yra tas daiktas, kuris net jei nebus panaudotas pagal paskirtį, taps puikia interjero puošmena.

Šias ir kitas „iittala“ prekes galite įsigyti ČIA.


iittala-200px

Comments


Naujausi įrašai