top of page

Pamatykite pirmieji: slapti kadrai iš netrukus duris atversiančio restorano „Guacamole“ (tik VMG)

Išsiilgusiems meksikietiško maisto turime gerų žinių – šiandien popiet Vilniuje duris atveria išskirtinio interjero ir gardžių patiekalų restoranas „Guacamole“. Į kvapų ir spalvų ekskursiją VMG komandai pavyko pakliūti pirmiesiems.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Jau seniai pastebėjau, kad Lietuvos maitinimo įstaigų rinkoje yra spraga – meksikietiškas maistas. Pelnytai populiarus ir vertinamas visame pasaulyje, bet Lietuvoje turime vos kelis restoranus Kaune ir Vilniuje, kurie atstovauja meksikietiškai virtuvei. Todėl esu įsitikinęs, kad „Guacamole“ restoranas, atversiantis duris šiandien, tą nišą užpildys visomis prasmėmis“, – teigia restorano „Guavcamole“ vadovas Gediminas Vilūnas, turintis 30 metų patirtį restoranų versle.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kodėl restoranas įkurtas prekybos centre? Todėl, kad skubantis šiuolaikinis žmogus čia praleidžia vis daugiau laiko. Ne tik apsiperka, bet skiria verslo susitikimus, pramogauja su draugais bei šeima ir, žinoma, valgo. Ir nori, kad tai teiktų didelį malonumą.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Kokybę „Guacamole“ garantuoja rinktiniai produktai ir net tokie niuansai, kaip grilis, kuris bus ne dujinis, kaip įprasta, bet anglinis, jame kepto maisto kokybė nepalyginamai aukštesnė. Virtuvė puikiai suprojektuota, kad gausi profesionali komanda galėtų dirbti, atiduodama geriausia, ką sugeba. Itin svarbus kriterijus – aptarnavimas. Klientai turi pajusti tikrą meksikietišką svetingumą, į tai kurdami restoraną kreipėme itin daug dėmesio, tikiuosi, šias pastangas svečiai pastebės jau pirmojo apsilankymo metu“, – stipriąsias restorano puses išduoda jo vadovas G. Vilūnas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.


Meksikietiška virtuvė paprasta, soti ir kelianti priklausomybę. Ji garsėja itin aštriais ingredientais, bet „Guacamole“ virtuvės šefai žada itin pikantiškais skoniais negąsdinti, kad meniu, kurį sudaro daugiau nei 40 patiekalų, savo mėgstamiausius patiekalus sugebėtų rasti visa šeima. Žinoma, ištroškusiems aštresnių pojūčių, įdomesnių derinių, siurprizų irgi bus. Pavyzdžiui, kesadilija su čoriso dešra ir grybais, tikėtina, bus tai, dėl ko svečiais sugrįš dar ir dar kartą.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Restorano interjeras – eklektiškas, spalvomis ir raštais stebinantis, bet kokybiškas ir stilingas kičas, pagardintas tuo, be ko savo esybės neįsivaizduoja bet koks meksikiečių maisto taškas.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Pirmu smuiku groja ant sienų sužibę religiniai simboliai, jiems pritaria indėjų piešiniai, jaukiai ir kartu nuotykiais kvepiančiai atmosferai sukurti ypač padeda įspūdingi šviestuvai.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kaktusų kiekis restorane privers aikčioti iš nuostabos net šį augalą pamilusias ir savo namuose jų plantacijas įsteigusias senmerges. O jei rimtai – vos peržengę naujosios meksikietiško maisto ambasados duris, pasijausite lyg atostogautumėte egzotiškame krašte, ir tuo pačiu niekur nedings pojūtis, kad jus čia pasitiks ir pamaitins lyg namie.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Dienos pietūs „Guacamole“ restorane neturėtų smarkiai viršyti 6 Eur ribos, tuo tarpu pagrindinio meniu kainos orientuotos į aukso viduriuką.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Erdvaus, vakarietiškai įrengto baro turtai irgi turės, kuo nustebinti: 10 tekilos rūšių, net 7 klasikinio meksikiečių gėrimo „Margarita“ rūšys, didelė vyno korta leis pajausti maisto ir gėrimo dermės stebuklą.

Pomidorienė su makaronais, aitriąja paprika, svogūnais, česnakais ir karališkąja krevete. Kaina - 9 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.

Pomidorienė su makaronais, aitriąja paprika, svogūnais, česnakais ir karališkąja krevete. Kaina – 9 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.


„Guacamole“ didžiuojasi sriubomis, kurių receptai – „išieškoti“, priverčiantys nustebti ir ypač sotūs: nuo pomidorienės, gardintos karališkąja krevete iki itin gardžios, netikėto skonio kukurūzų sriubos. „Kažin, ar suvalgius sriubą dar tilps kitas patiekalas“, – juokauja Gediminas, pridurdamas, kad desertui vietos skrandyje visgi vertėtų atrasti, nes jie įtiks patiems įvairiausiems skoniams ir atrodys taip, kad jų nefotografuoti būtų beveik nuodėmė.

Meksikietiškas kukurūzinis viščiukas, patiekiamas ant kukurūzų paplotėlio su keptomis daržovėmis, barbekiu padažu ir gvakamole. Kaina - 15 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.

Meksikietiškas kukurūzinis viščiukas, patiekiamas ant kukurūzų paplotėlio su keptomis daržovėmis, barbekiu padažu ir gvakamole. Kaina – 15 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.


Kokosiniai ledai. Kaina - 4,50 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.

Įspūdingieji kokosiniai ledai. Kaina – 4,50 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.


„Guacamole“ meniu aptiksite fantastinį bananų pyragą, kurio neturi niekas kitas. Kokosiniai ledai turi ypatingą pateikimą, tai ne tik gardus, bet ir šou elementų turintis potyris. Šokoladinis pyragas įtiks klasinius desertus mėgstantiems svečiams, o žaliosios citrinos-sūrio pyragas – tiems, kurie dievina gaivumą“, – paslapties šydą atskleidžia Gediminas, pridurdamas, kad restoranas stebins ir puikiais desertų bei vynų deriniais.

Tacos užkandžių kainos restorane "Guacamole" svyruoja tarp 5-8 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.

„Tacos“ užkandžių kainos restorane „Guacamole“ svyruoja tarp 5–8 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.


„Tacos“ užkandis, gaminamas iš tortilijos ir į ją susukto įdaro (juo gali tapti bet kas, pradedant mėsa, žuvimi ir baigiant daržovėmis, sūriu, įvairiais padažais), valgomas rankomis. Restorane „Guacamole“ „tacos“ užkandžių kaina svyruos tarp 5–8 Eur.

Pagrindinių patiekalų kainos prasideda nuo 7 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.

Pagrindinių patiekalų kainos prasideda nuo 7 Eur. Valerijos Stonytės nuotr.


„Guacamole“ projektas yra kitoks. Jis tikrai papirks nesuvaidinta meksikietiška dvasia. Esu tikras, kad tai tik pradžia, pirmas žingsnis didelio projekto link“, – planais dalijasi restorano vadovas G. Vilūnas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.


Meksikiečių restorano „Guacamole“ užkulisiai – išskirtiniame video!


Darbo laikas Pirm.–Sekm.: 10:00–23:00

Meksikiečių restoranas „Guacamole“, PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, 3 aukštas.

Telefono numeriai staliukų rezervacijai: +370 698 26 235, +370 613 75 786.

#Margarita #kesadilija #sriuba #meksikiečiųrestoranas #tekila #meksikiečiai #vynas #tacos

Naujausi įrašai

bottom of page