top of page

Paaiškėjo geriausių Lotynų Amerikos restoranų 50-ukas

Paaiškėjo, kam šiemet atiteko geriausio Lotynų Amerikos restorano titulas. Šeštą kartą surengtoje ceremonijoje, kaip ir pernai, triumfavo Limoje, Peru, įsikūręs restoranas „Maido“, vadovaujamas charizmatiškojo šefo Mitsuharu Tsumura. Antroji vieta atiteko taip pat Limoje, Peru, įsikūrusiam restoranui „Central“, o trečioje vietoje atsidūrė Meksike, Meksikoje, esantis restoranas „Pujol“. Antrus metus iš eilės apdovanojimų ceremonija vyko Bogotoje, Kolumbijoje.

Įdomu tai, kad šiais metais geriausių pasaulio restoranų rinkimuose „Maido“ užėmė 7 vietą ir nusileido Lotynų Amerikos restoranų rinkimuose ant kulnų lipusiam „Central“, kuriam tarp pasaulio geriausiųjų atiteko 6-oji vieta.

Lotynų Amerikos restoranų viršūnėje atsidūrusiame „Maido“ lankytojams siūloma išmėginti Peru ir Japonijos sintezės – Nikkei – virtuvės patiekalus. Kaip rašo Finedininglovers.com, šefas ir restorano savininkas Mitsuharu Tsumura, nuoširdžiai dėkojo už įvertinimą: „Neturiu žodžių. Labai dėkoju savo restorano komandai ir visiems žmonėms, kurie mus palaiko. Tai buvo sunkūs metai visam kontinentui, bet kulinarinis pasaulis auga ir išlaiko mus drauge. Dėkoju jums visiems.“

Nugalėtojas iš restorano „Maido“, šefas ir savininkas Mitsuharu Tsumura. „Latin America’s 50 Best Restaurants 2018“ nuotr.


VMGonline.lt dalijasi 10 geriausiųjų Lotynų Amerikos restoranų sąrašu.

10 vieta – Leo, Bogota, Kolumbija 9 vieta – Quintonil, Meksikas, Meksika 8 vieta – Astrid Y Gastón, Lima, Peru 7 vieta – A Casa do Porco, San Paulas, Brazilija 6 vieta – Don Julio, Buenos Aires, Argentina 5 vieta – D.O.M. San Paulas, Brazilija 4 vieta – Boragó, Santjagas, Čilė 3 vieta – Pujol, Meksikas, Meksika 2 vieta – Central, Lima, Peru 1 vieta – Maido, Lima, Peru

Visą 50 vietų sąrašą galite rasti ČIA.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page