top of page

Oho! Lietuviai išleido žaidimą su „Hell’s Kitchen“ elementais

Nėra vietos, kur savo pėdsako nepaliktų lietuviai. Kadangi jau anksčiau prasitarėme apie savo aistrą su maistu susijusiems žaidimams, grįžtame su pačia džiugiausia naujiena! Seniausia ir didžiausia lietuvių žaidimų kūrimo studija „Nordcurrent“ išleido naujausią papildymą žaidimui „Cooking Fever“, kuris visame pasaulyje yra sulaukęs daugiau nei 100 milijonų vartotojų. Kalbama, kad naujasis papildymas gerokai lenkia buvusius žaidimus, mat jį kuriant buvo bendradarbiauta su garsiąja pasauline televizijos laida „Hell’s Kitchen“, išgarsinusia žodžio kišenėje neieškantį šefą Gordoną Ramzį.

Kartu su televizijos šou prodiuseriais lietuvių žaidimų kūrėjai iš didžiulio „Hell’s Kitchen“ archyvo atrinko ir pritaikė žaidimui keletą išskirtinių patiekalų, tokių kaip apdegintas tunas ar imbierinės karamelizuotos morkos. Ruošiant šiuos patiekalus žaidėjams reikia panaudoti įvairias gaminimo technikas ir spėti laiku susigaudyti tarp keptuvių, puodų, orkaitės ir kitų įrenginių. Taip pat atkurta ir išskirtinė restorano, kuriame filmuojamos „Hell’s Kitchen“ laidos, aplinka, tad žaidėjai gali pasijausti tarsi dalyvautų tikrame šou.


Pasak „Nordcurrent“ vadovės Viktorijos Trofimovos, „Hell’s Kitchen“ laidos tematika ir atmosfera puikiai tinka „Cooking Fever“ žaidimui ir turėtų sulaukti viso pasaulio žaidėjų susidomėjimo. TV laidą prodiusuojančios kompanijos „ITV America“ vykdantysis viceprezidentas Edas Simpsonas pridėjo, kad „Hell’s Kitchen“ restoranas „Cooking Fever“ žaidime suteiks išskirtinę galimybę laidos gerbėjams ir maisto entuziastams įsitraukti į „Hell’s Kitchen“ pasaulį.

Žaidimą „Cooking Fever Hell’s Kitchen“, veikiantį iOS operacinėje sistemoje, galite parsisiųsti ČIA.


Neužtenka žaidimų? Apie juos esame rašę ir anksčiau.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page