top of page

NESPRESSO iniciatyva „Made with care“: kokią istoriją pasakoja Tavo kava?

Kiekviename kavos puodelyje – ir ilga istorija, kuri prasideda tolimosiose kavos plantacijose, yra išglostoma kavos augintojų rankų, vėliau siužeto liniją kuria kavos ekspertai, o kai į savo rankas ir puodelius ją perimate jūs – jos istorija tęsiasi.


Kiekvienos kavos istorija sklinda po pasaulį sukeldama savotišką emocijų, reakcijų, įkvėpimų „bangą“. Kokią žinią ši banga skleidžia, priklauso nuo jos istorijos ištakų.


Aktorius ir ilgametis NESPRESSO prekės ženklo ambasadorius žavusis George'as Clooney kartu su kitais NESPRESSO kavos bičiuliais – garsiais aktoriais, kūrybingais mados dizaineriais, įtakingais verslininkais, virtuvės šefais, pripažintais poetais, sumaniais ir darbščiais agronomais, tvaraus gyvenimo būdo aktyvistais, yra įsitikinę, kad kava gali skleisti gėrį ir tapti teigiamų pokyčių priežastimi.Kad kava inicijuotų pokytį, kiekviename jos puodelyje, kiekvienoje kavos kapsulėje turi būti užkoduotas rūpesčio kodas. Rūpesčio mažaisiais kavos augintojais, jų šeimų gerove, tvariais produktais, veikla be CO2 pėdsako, o taip pat ir vienas kitu, nes visi vieni su kitais esame susiję. Ir ne tik meile kavai.


Ką kiekvienam prie NESPRESSO iniciatyvos prisijungusiųjų žmonių reiškia rūpestis, sužinosite peržiūrėję vaizdo įrašą. Stabtelkite bent akimirkai – galbūt tada, kai mėgausitės kava?O ką rūpestis reiškia jums?

Rinkdamiesi NESPRESSO kavą jūs prisidedate prie rūpesčio gamta, kuri ją išaugina, žmonėmis, kurie ją „sukuria“ ir perduoda patirtį, taip pat nykstančių kavos rūšių išsaugojimu, kad ne tik mes, bet ir ateinančios kartos galėtų mėgautis gera kava. Taip pasirūpiname ir vienas kitu.


Skanios kavos!


 

NESPRESSO kavas, aksesuarus bei kavos aparatus rasite čia: www.nespresso.lt arba NESPRESSO butikuose PC „G9“ bei PLC „Panorama“ Vilniuje.Naujausi įrašai

bottom of page