top of page

Nemėgstanti gaminti Livija Gradauskienė tapo kulinarinės laidos vedėja

Puikiai visiems iš televizijos ir radijo ekranų pažįstama Livija Gradauskienė yra tikras pozityvumo užtaisas. Nuo šios savaitės šis užtaisas kiekvieną sekmadienį sprogs virtuvėje – Livija priėmė iššūkį vesti internetinę kulinarinę laidą „Skonio iššūkis“. Beje, pati Livija atvirai sako: gaminti ji nemėgsta, o jei nėra kompanijos, gali likti ir nevalgiusi.

Vytautės Ribokaitės nuotr


„Jei galėčiau išvengti maisto gaminimo, tikrai taip ir padaryčiau, – juokiasi Livija. – Tiesa, man pasisekė, nes mano vyras, sūnus ir dukra pamišę dėl maisto gamybos. Dukra iš viso žiūri tik kulinarines televizijos laidas.“

Pasak laidų vedėjos, maistui ji nėra išranki, tačiau valgo tik tada, kai būna labai išalkusi. Jai, kaip kompanijos žmogui, smagiausia naujos kulinarinės laidos portale VMGonline.lt dalis – bendravimas su laidos dalyviais. Kiekvienoje laidoje vieno žinomo žmogaus lauks iššūkis – pagaminti patiekalą, žinant tik jo ingredientus. Kiek ko dėti ir kaip maišyti ingredientus turės sugalvoti pats dalyvis. Žinoma, su Livijos pagalba.

Vytautės Ribokaitės nuotr


„Pabendrauti man – pats skaniausias maistas“, – kvatoja Livija, į pirmą laidą pasikvietusi muzikos atlikėjų prodiuserę Neringą Zeleniūtę.

Žinoma laidų vedėja įsitikinusi, kad virtuvėje daug svarbiau ne meistriškumas, o linksma nuotaika ir išsilaisvinimas iš tradicinių rėmų.

„Nepatinka man apsimestinis rimtumas nei gyvenime, nei virtuvėje“, – mirkteli kulinarinės laidos vedėjos amplua išbandžiusi Livija.

Pirmoji laida – jau šį sekmadienį, 9 val., VMGonline.lt.


#laida #laidaSkonioiššūkis #livijagradauskienė #skonioiššūkis

Naujausi įrašai

bottom of page