Neatsilikite: jūsų prieskonių skyrelyje turi atsirasti šios druskos!

Niekas neprieštaraus, kad druska yra vienas esminių kiekvieno patiekalo ingredientų. Ko gero, daugelis šefų būtent šį pagardą pasiimtų į negyvenamąją salą. Norite jos skonį pagerinti? Tai visai paprasta!

Naudokite šakninių daržovių lupenas. Užtikriname – jos valgomos. Gerai nuplaukite daržoves, plonai nulupkite burokus, morkas, imbierą, ridikėlius, salierus, ropes, o jų odeles džiovinimui pašaukite į orkaitę (170 ° C). Po maždaug 15 minučių orkaitę išjunkite, palikite atvėsti. Dabar beliko visa tai smulkiai sumalti ir sumaišyti su druska. Būkite išradingi – pamėginkite sumaltus skonius maišyti ir atraskite savo mėgstamiausias kombinacijas! Žinoma, geriausia, jei daržovės yra ekologiškos ar iš daržo.


Screen Shot 2016-02-04 at 6.25.53 PM

Lupkite pomidorus! Vargšės raudonodės pomidoro odelės jau įprato būti niekam nereikalingos. Suprantame, kad padažams ir sriuboms būtina jas pašalinti, tačiau nustokite jas skaudinti. Verčiau orkaitėje džiovintus likučius grūstuvėje susmulkinkite ir sudėkite į druską! Ji taps rausvos tarsi Himalajų druska spalvos. Pomidorų salotos su šia druska bus dar labiau pomidorinės.


Screen Shot 2016-02-04 at 6.26.10 PM

Neišmeskite paprikos likučių. Mėgstate aštriai? Kodėl tokio skonio nesuteikus ir druskai? Knygos „La Latina“ autorė Grace Ramirez rašo, kad paskaninti druską galima džiovintų aitriųjų paprikų sėklomis (įsidėmėkite visam gyvenimui – sėklytės aitrumo nesuteikia) ir neaštrios paprikos „šonkauliais“, t. y. baltąja dalimi, kurią dažniausiai išpjaustome ir išmetame. Ir vėl – sudžiovinkite, įdėkite į smulkintuvą ir barstykite! Be abejonės, saikingai.


Screen Shot 2016-02-04 at 6.26.42 PM

Dar keli paskanintos druskos receptai:

Baravykų druska

Cinamoninė druska

Mėtų druska

Citrusinių vaisių druska

Uoginių paprikų druska

#baravykųdruska #mėtųdruska #druskasupriedais #druska #uoginiųpaprikųdruska #cinamoninėdruska #sėklos #citrusiniųvaisiųdruska #rūkytadruska #odelės

Naujausi įrašai