top of page

Ne tik vaikams: nauja pasakiška indų kolekcija su muminukais nepaliks abejingų

Tegyvuoja vasara ir naujoji „Moomin“ kolekcijos naujiena – „Going on vacation“ linija, kurioje puikuojasi Muminukų šeimyna, nusprendusi vasaros atostogų vykti į negyvenamą salą. Atgijusi žaisminga „iittala“ pasaka puošia tiek kasdienį, tiek šventinį mūsų stalą ir ragina leistis į knygos puslapių vertus nuotykius.

„iittala“ nuotr.


Geriausi draugai muminukai iš pasakos drąsiai žengia ant mūsų stalo ar komodos lentynų jaukių ir itin realistiškų keraminių figūrėlių (jos dar 1990-aisiais buvo sukurtos suomių menininkės Tuulikki Pietilä) pavidalu. „Moomin“ minifigūrėlės yra pagamintos ir nuspalvintos rankomis, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. 6 cm dydžio Muminuko Mamos, Muminuko Tėčio, Muminuko ir Freken Snork figūrėlės yra supakuotos ir parduodamos gražiose dėžutėse.

„iitttala“ nuotr.


Muminukų šeimyna vasaros atostogų nusprendė vykti į negyvenamą salą. O štai grupė mokslininkų ypač domisi Mumių sumanymu, todėl stebi atostogų orus ir jų kaitą. Tačiau Mumiams nė motais mokslininkų perspėjimai, jie ir toliau kraunasi daiktus, ruošiasi kelionei – Mumis tėtis nori žvejoti, o Muminukas planuoja kepti blynus. Ši istorija nutūpė ant naujausios riboto tiražo „iittala“ kolekcijos (puodelio, lėkštės, stiklinių, šaukštų) kuri ragina leistis į nuotykius ir mus. Iliustracijos yra paremtos originaliais Tuvės Janson piešiniais.

„iittala“ nuotr.


Nuo šiol tėtis ir mama gali turėti po savo šaukštą, kurio nesupainiosi su jokiu kitu. Tiesa, į šiuos žaismingus įrankius dažniausiai tiesis mažylių rankytės. Riboto leidimo 2018 metų vasaros sezonui sukurti ilgieji šaukštai, vaizduojantys Muminuko mamą ir Muminukų tėtį labai patogūs ir lengvai pritaikomi interjere, puikiai tinka latės kavai, ledams, uogoms ar tik tik iš korio į stiklainį persikėlusio šviežio medaus kabinimui.

„iittala“ nuotr.


Nežinia, ar esate matę ką gražesnio nei šis 1 l talpos spalvingas ir stilingas ąsotis – Muminukų namas, kuriame užfiksuota begalės pasakos epizodų. Tai nepaprastai dekoratyvus namų jaukumo simbolis, kuris lavins mažųjų vaizduotę, o suaugusiems puikiai pasitarnaus ant pietų stalo terasoje. Juo labiau, kad be estetinio pasitenkinimo indas dar ir labai praktiškas – raudonas porceliano stogelis gėrimus apsaugos nuo vabzdžių.

„iittala“ nuotr.


Naujasis 2018 metų Mumių popietės svetainėje ąsotėlis (tūris – 0,35 l) vaizduoja mylimus Muminukus jų pačių namuose. Šis stilingas ir labai mielas indas primena nerūpestingas dienas pas močiutę ir tobulai tinka pienui prie kavos ar vaniliniam padažui prie pyrago patiekti. Kartu tai ir geriausi namai šviežiai surinktų ir sutrintų uogų padažui, kuris yra nepamainomas sekmadienio blynų atributas.


Šias ir kitas „iittala“ prekes rasite www.ginalasinterjeras.lt

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page