top of page

Naujiena! „Dolce & Gabbana“ išleidžia Sicilija alsuojančią virtuvės įrangos kolekciją

Įtakingieji dizaineriai „Dolce & Gabbana“ kartu su taip pat stilingais buitinės įrangos gamintojais „SMEG“ suvienijo jėgas ir savo gerbėjams iškepė dar vieną gardų estetikos kąsnelį. Jų naujausias projektas, pavadinimu „Sicily is My Love“ (iš angl. Sicilija yra mano meilė), pristato praktišką, gražią, gimtosios Sicilijos įkvėptą virtuvės įrangą, praneša Refinery29.com.

Pranešime spaudai „D & G“ atstovai teigia, kad kiekvienas kolekcijos produktas bus dekoruotas Sicilijos folkloro ir kitais salą atspindinčiais elementais: citrinomis, kriaušėmis, akanto lapais, vyšniomis. Tautiškieji skrudintuvai, kavos aparatai, virduliai, trintuvai ir sulčiaspaudės turėtų atskleisti Italijos istoriją.

Tai jau ne pirmasis bendras dviejų garsių italų ženklų projektas. Praėjusiais metais dvi kompanijos sukūrė 100 rankomis dekoruotų šaldytuvų, kurie puošė „Salone Del Mobile“ stendą dizaino mugėje Milane. Tada buvo skelbiama, kad vienas toks šaldytuvas kainuoja apie 31 tūkst. eurų. Kiek kainuos naujosios kolekcijos kūriniai, dar nėra skelbiama. Prekyboje „Sicily is My Love“ pasirodys spalio mėnesį.


Kolekcijos laukiančiųjų smalsumas jau buvo numalšintas keliais kolekcijos produktais.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page