top of page

„Monte Pacis“ šefas nuo šiol dirbs 5 žvaigždučių viešbutyje (VMG skelbia pirmieji!)

Neseniai „Monte Pacis“ restoraną palikusio virtuvės šefo Ernesto Viršilo pėdsakai buvo susekti. Iš patikimų šaltinių sužinojome, kad „Palanga SPA“ ruošia labai įdomų bei intriguojantį projektą ir pasikvietė net du šefus – Raimundą Dambrauską ir tą patį Kaune dirbusį E. Viršilą, kuris pripažino jau savaitę gyvenantis Palangoje.

Nors informacija yra ypač slepiama, VMGonline.lt pavyko sužinoti, kad jau sutelktos ir toliau telkiamos kvalifikuotų specialistų pajėgos tiek virtuvėje, tiek aptarnavimo srityje. Vyno korta rūpinasi labai gerai šią sritį išmanantis specialistas. Savo ruožtu įrangos tiekėjai patvirtino, kad jau yra sumontuotos ir išbandomos labai aukšto lygio padinės duonos kepimo krosnys, kurias įprastai sau gali leisti tik profesionalios kepyklos.

Susisiekus su abiem šefais, jie gandų paneigti negalėjo, tik apgailestavo, jog informacija pasklido kiek per anksti ir dar ne viskam yra pasiruošta. Įdomi detalė ta, kad „Palanga SPA“ viešbučio restorane E. Viršilas buvo dirbęs dar jo atidarymo pradžioje, tai yra prieš dešimt metų.

Iš kairės: Ernestas Viršilas ir Raimundas Dambrauskas (Asmeninio archyvo nuotr.).


„Čia dirbau penkerius metus, todėl ryšys tiek su savininkais, tiek su darbuotojais išliko. Realiai nebeturiu su kuo susipažinti, nes visi yra pažįstami arba penkerius, arba dešimt metų. Grįžau dėl man patikusios aplinkos. Mano gyvenime būna labai daug iššūkių ir aš mėgstu sau išsikelti tikslus. Šį kartą bandysime išsiaiškinti, ką galime padaryti suvieniję jėgas. Kai dirbau „Monte Pacis“, daug kas sakė, kad „tai neįmanoma“, „čia – Kaunas“, „nėra produktų“, „nėra darbuotojų“. Tada tai buvo iššūkis sau ir kitiems“, – sugrįžimą komentavo E. Viršilas.

Dambrauskas yra dabartinis viešbučio „Palanga SPA“ restorano šefas. Čia jis dirba vos nuo praėjusio rudens, bet šio laiko pakako tam, kad išskirtinis R. Dambrausko skonis jau būtų pavergęs tiek nuolatinių viešbučio svečių, tiek vietinių restorano lankytojų širdis. R. Dambrauskas yra laikomas estetikos gerbėju, kūrėju, netgi sunkiausiomis aplinkybėmis besilaikančiu aukščiausių standartų. Atsižvelgiant į tai, kad virtuvės šefo gerbėjų ratas pradėjo sparčiai plisti, o kulinarinių užmojų tikrai nemažėjo, pagalbon buvo pasikviestas E. Viršilas. Kartu jie trejus metus yra dirbę restorane „Monte Pacis“. Prieš tai R. Dambrauskas dirbo su Dariumi Dabrovolsku. Ir čia nėra ko plakti piktiems liežuviams – virtuvės šefai yra puikus vienas kitą papildantis duetas. Juolab dėl to, kad tokiam projektui, kokį yra sumanęs „Palanga SPA“, reikia dviejų virtuvės šefų.

Kokių staigmenų galime tikėtis Palangoje? To dar nežinome, bet esame stipriai įtempę ausis.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page