top of page

Monika Pundziūtė: „Negaliu gyventi be kavos!“

Jauna ir talentinga atlikėja Monika Pundziūtė pasakoja, kad mėgsta pavalgyti skaniai ir savęs nevaržo, tačiau jai pasisekė – smulkaus kūno sudėjimo merginai užtenka labai nedidelių maisto porcijų. Apie tai ir pakalbinome Moniką bei išsiaiškinome, kad jos didžiausia silpnybė – saldumynai ir kava.

Monika, kaip pradedate savo darbo dieną? Ar valgote pusryčius?

Žinoma, kad valgau, kiekvieną dieną pradedu nuo sveikų pusryčių. Ryte mėgstu valgyti kiaušinius, avižinę košę, lengvus sumuštinius, jei ne tai – tuomet būtinai kažkas sotaus, suteikiančio jėgų visai dienai. Visuomet prisiverčiu pavalgyti ryte, mat vėliau ne visada randu tam laiko, o energijos reikia.

Kaip tęsiasi jūsų diena maisto prasme vėliau? Gal turite kokį kavos ar arbatos gėrimo ritualą?

Ritualų neturiu, bet apskritai geriu daug kavos, net per daug kavos. Ją galiu gerti visur ir visada! Aišku, tai nėra sveika, bet labai ją mėgstu ir man to reikia.

Kur pietaujate, kokį maistą valgote pietums?

Mėgstu įvairiausias salotas. Apskritai, valgau labai lengvai virškinamą maistą ir mažomis porcijomis. Pati esu smulki, todėl daug nesinori. Nesilaikau jokių dietų, valgau kiek noriu ir džiaugiuosi, jog man užtenka nedaug, kad pasijausčiau soti.

Galbūt turite mėgstamiausią virtuvę? Arba mėgstamiausią restoraną

Japonų virtuvė! Dievinu sušius ir jų niekada neatsisakau. Todėl neturiu mėgstamiausio restorano, vienodai mėgstu visus japonų restoranus.

Daugiau gaminate pati ar vaikštote į restoranus, o gal leidžiate, kad jums gamintų kiti?

Pati negaminu, virtuvė – ne mano sritis. Tačiau mano širdies draugas mėgsta gaminti ir tai daro nuostabiai, todėl namuose visada randu kažką skanaus. Paskutinis patiekalas, kurį jis išmoko pagaminti, o aš šiek tiek padėjau – wok makaronai su vištiena, grybais, daržovėmis. Tai taip skanu, vis negaliu atsivalgyti, prašau kas vakarą, kad tik tai ir gamintų!

Pakalbėkime apie maisto nuodėmes: kokias darote jūs?

Kai žiūriu filmus, visada noriu užkandžiauti – kitaip negaliu, nors labai stengiuosi taip nebedaryti. Tai – bjaurus įprotis, kurio niekaip negaliu atsikratyti.

O prie filmo renkatės saldžius ar sūrius užkandžius?

Saldžius, mėgstu visus saldžius dalykus! Apie desertus galiu kalbėti visą dieną ir retai sakau jiems ne. Didžiausia mano silpnybė – karamelė: karameliniai ledai, pyragėliai su karamele ir, be abejo, irisai. Juos dievinu!

Ko galėtumėte palinkėti mūsų skaitytojams, kad būtų sveiki ir energingi?

Nepamiršti pavalgyti pusryčių. Rytas yra svarbiausia dienos dalis, lemianti visą dieną. Todėl, nors ir nesinori, reikia stengtis išsiugdyti įprotį bent šiek tiek pavalgyti ryte.

#interviu #MonikaPundžiūtė

Naujausi įrašai

bottom of page