Meilę švęsti bet kokiu oru!

Visos dienos yra tinkamos parodyti tam kažkam, kad myli, bet jei patingėjote ar pamiršote tai daryti pakankamai dažnai per visus metus, artėja ta diena, kai savo nuodėmes bus galima išpirkti su kaupu.

Į dėžutes pakuojame širdis, pilnas natūralaus mėlynių, braškių, vyšnių džemo ir su uogų gabalėliais, tokioms pasakyti ne yra velniškai sunku!

810_5811

Spurgų širdelės su mėlynių, braškių, vyšnių džemais ir uogų gabalėliais


Vitrinoje jūsų laukia Holy Donut valentininiai keksai: kąsnis – juodas šokoladas, kitas kąsnis – laukinių vyšnių džemas. Būna gerai ir būna labai gerai – tai pastarasis variantas.

12669627_1252418478118460_5259409694459026337_n

Įvairių skonių keksai


Laukia ilgasis savaitgalis ir tikrai, o tikrai, švęsti gali visi. Visai nesvarbu, kad gal per šį Valentiną Princo nėra, bus per kitą – geriau jokio nei varlė. Ta proga visoms princesėms paruošėme Princesių Latte su braškėmis, žemuogėmis ir meile. Damos, laikome karūnas tvirtai ir pirmiausia nepamirštame mylėti savęs. Taip pat su meilės diena verta pasveikinti ne tik antrąją pusę: juk mylime ir mamas, ir drauges – jos visos nusipelnė mūsų dėmesio.

princesiu latte

Princesių latte


Pasiilgusiems oldschool, meilės dienos proga paruošėme varškinių spurgų, pamenate? Kaip mokykloje, tik mažiau riebalų ir daugiau varškės. Karštos varškės spurgos su natūraliais ispaniškais džemais, Nuttela, net ir be nieko, jei taip norisi.

ds

Spurgos su šokoladu


Spurgos įsimylėjusių ir sudužusių širdžių (niekas jų taip gerai negydo kaip šokoldas, o jei dar jis ant spurgos) laukia: