top of page

Martyno Mažvydo bibliotekoje – įspūdingas VMG gimtadienis

Šiemet „Virtuvės mitų griovėjai“ švenčia savo 5 metų jubiliejų, o jų įkūrėjas Alfas Ivanauskas ta proga organizuoja grandiozinius kulinarinius apdovanojimus. Jie vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

„Visi buvo įpratę, kad VMG kulinariniai apdovanojimai vyksta pirmoje metų pusėje. Šiais metais juos specialiai nukėlėme rudeniui vien dėl išskirtinės lokacijos – nekantriai laukėme Martyno Mažvydo bibliotekos rekonstrukcijos pabaigos. Tik šioje vietoje galėjome įgyvendinti savo renginio idėją, nors, pripažįstu, tai tapo nemažu iššūkiu. Bet iššūkiai mums patinka!“ – sako A. Ivanauskas.

Trečius metus iš eilės rengiami apdovanojimai šiemet išaugo iki tarptautinių.

„Esu įsitikinęs, kad VMG kulinariniai apdovanojimai taps vienu įspūdingiausių 2016-ųjų renginių. Jau ruošiame ypatingą desertų pristatymą, kurį įkvėpė mano kelionė po Maroką. Desertams gaminti pirmą kartą Lietuvoje panaudosime 3D spausdintuvus“, – renginio detalių atskleidžia A. Ivanauskas.

Martyno Mažvydo biblioteka spalio 31-osios vakare pavirs magijos ir gurmaniškų skonių vieta. VMG komanda įspūdingą svečių skaičių pasitiks su specialiai paruošta austrių biblioteka, skaniausių desertų sale ir intriguojančiomis kokteilių bei šampano erdvėmis. Visų laukia geriausios Lietuvoje atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu tikro garso koncertas.

„Šįkart norint patekti į biblioteką abonemento neprireiks, – juokiasi A. Ivanauskas. – Iš daugiau nei 500 svečių prašome tik paisyti aprangos kodo ir nusiteikti staigmenų kupinam vakarui. O jų, patikėkite, tikrai netrūks – pakviesime laiko mašina pakeliauti po penkerius VMG veiklos metus.“

Jazzu ir Ąžuoliukas

Visų laukia geriausios Lietuvoje atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu tikro garso koncertas (Organizatorių nuotr.).


Alfas Ivanauskas

VMG įkūrėjas Alfas Ivanauskas (Organizatorių nuotr.).


Pasak A. Ivanausko, visas renginys apgalvotas iki mažiausių detalių.

„VMG kompanijos esmė – skirti dėmesį detalėms, iš kurių ir susideda visas bendras vaizdas. Pavyzdžiui, geras VMG draugas, dizaineris Juozas Statkevičius, jau baigia siūti aprangą aptarnaujančiam apdovanojimų personalui. Renginį ves netikėtas duetas, bet taip mes atradome vieną žaviausių porų Lietuvoje“, – intriguoja VMG įkūrėjas.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page