top of page

Makaliaus žurnalas: Tailandas prieš Seišelius, o Simona prieš Joną

Didžiausias visų atostogų ištroškusiųjų vargas – išsirinkti tą vienintelį kurortą, kuriame atgimsite naujam gyvenimui. Ar galėtumėte visiškai negalvodami atsakyti, kur verčiau vyktumėte – į Tailandą ar Seišelius? Į pagalbą ir į kurortų dvikovą stojo Simona ir Jonas Nainiai, išbandę abiejų krypčių saulę ir paplūdimius. Tailandas Simonai buvo vieta, kur ji patyrė tikrąjį atostogų malonumą, o Seišeliai Jonui smigo širdin, kaip viena įsimintiniausių kelionių, nes ten jie kartu keliavo kopinėti medaus.

Kiek atsiėjo atostogos dviem?

Simona: Paskutinę minutę planuota 10 d. kelionė, vykusi iš karto po Naujųjų metų, dviem žmonėms kainavo apie 5000–5500 Eur. Atostogų metu visiškai savęs neribojome, norėjome atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti, pažinti šalį, papramogauti ir paragauti įdomiausių egzotinių patiekalų.

Jonas: Skrisdami į Seišelius norėjome pataupyti, todėl keliavome iš Varšuvos, o gyvenome vietinių ūkininkų nuomojamame kotedže. Visos atostogos dviem žmonėms atsiėjo apie 3600–4000 Eur. Per daug savęs neribojome, tačiau maistą gaminomės patys. O iš ZIP FM kolegų vestuvių proga dovanų gavome ekskursiją lėktuvu į kitas Seišelių salas.

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.


Saulėtos dienos ir gautas įdegis?

Simona: Nors Tailande atostogavome pačiame sezono įkarštyje, kai saulė turėtų šviesti kiaurą dieną, tačiau neišvengėme ir retkarčiais prapliumpančio lietaus. Na, bet atostogų tai tikrai nesugadino! Oro temperatūra kasdien siekė 30 laipsnių karščio, todėl grįžę galėjome girtis šokoladiniu įdegiu.

Jonas: Seišeliai yra tropikuose, todėl trumpo lietaus pasitaikydavo kone kasdien. Tačiau atostogų metu buvo neįtikėtinai karšta, kasdien kaitino 30 laipsnių temperatūra, nuo kurios negelbėdavo net pavėsis. Tad ir tas trumpam pasirodantis lietus ne liūdindavo, o veikiau džiugindavo. Saulė čia tokia kaitri, kad neįdegti – neįmanoma!

Geriausi vakarėliai?

Simona: Lankydamiesi Pukete nepraleidome progos apsilankyti įvairiuose baruose ir klubuose, kuriuose grojo vis kiti didžėjai. Jonui ši patirtis buvo ypač smagi iš profesinės pusės, o aš negalėjau patikėti, kad Pukete yra pora klubų, patenkančių į pasaulio TOP geriausių klubų sąrašą!

Jonas: Atostogas praleidome visiškai ramiai ir nenuėjome nė į vieną vakarėlį. Su savimi į kelionę pasiėmėme labai skanų alkoholinį gėrimą, kurį gavome vestuvių proga, bet ir to per dvi savaites nesugebėjome išgerti, nes norėjome tik ilsėtis. Paplūdimys, jūra, knyga, maisto gaminimas, skanios daržovės ir tobulai pagaminta ant grilio kepta žuvis – tai pagrindiniai atostogų Seišeliuose akcentai.

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.


Vietinė virtuvė: kas labiausiai nustebino?

Simona: Labiausiai nustebino tai, kad net nesuprantant meniu gali imti bet ką ir tikrai viskas bus skanu. Ir ne tik man – visi aplink mėgavosi, pirštu baksnojo į bet ką ir viskas puikiai tiko mūsų skrandžiams! Net baisiausioje pakelės lūšnoje pavalgėme neįtikėtinai skaniai!

Jonas: Seišeliuose maistą gaminomės patys, nes vietiniai restoranėliai ir užeigos nesužavėjo. Na, o kotedže, kuriame gyvenome, turėjome virtuvę, iš ūkininko gaudavome įvairių gėrybių, laiko taip pat netrūko, todėl gaminomės patys. Seišeliuose – niekada gyvenime to nepamiršiu – valgiau iki šiol skaniausią žuvį savo gyvenime. Dar iki dabar pamenu jos skonį!

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.


Didžiausias atostogų atradimas?

Simona: Maistas!!! Jis DIEVIŠKAS. Jei kitur būna viena vieta, kur ruošiamas skanus maistas, Tailande skaniai valgiau absoliučiai visur: tiek paprasčiausioje gatvės užeigoje, tiek prabangiame restorane.

Jonas: Atrodo, kad Seišeliai yra maža salytė, bet čia labai daug paplūdimių, vienoje pusėje jūra rami, kitoje – audringa, banguota. Pavažiavęs kiek toliau, atsidursi paplūdimyje, kuris visą dieną nesulauks kitų svečių, ir juo mėgausimės tik mudu. Tai fantastika!

Padarytų nuotraukų skaičius?

Simona: Kokios dar nuotraukos, jeigu pavyko susukti nuostabų naujos Jono dainos klipą!

Jonas: Seišeliuose fotografavome akimis. Iš pradžių, žinoma, darėme daugybę nuotraukų, nes viskas atrodė kaip iš atviruko. Vėliau akys apsiprato su vaizdu, rojaus kampelis mums tapo kasdienybe ir nuotraukų kasdien padarydavome vis mažiau.

Kuo baigis ši kurortų dvikova skaitykite žurnale „Makalius“!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page