Maisto horoskopas: ar atpažįstate save?

Pasirodo, mūsų įpročiai gali būti „užkoduoti“ ne tik genuose, bet ir Zodiako ženkle! Negalite atsispirti pyragui, o gal jaučiatės devintame danguje šlamšdami salotas? Dėkokite žvaigždėms!

Avinas

Avinas mėgsta, kad viskas vyktų greitai. Tai pasakytina ir apie maistą – Avinui patinka nedelsiant sulaukti pasitenkinimo iš skanių (ir, pripažinkime, nesveikų) užkandžių. Šio Zodiako ženklo atstovams patartina ugdyti sveikesnius mitybos įpročius ir įtraukti į racioną baltymingų nemėsiškų užkandžių.

Jautis

Gimę po Jaučio ženklu mėgsta skaniai pavalgyti, jiems norisi išragauti prabangiausius pasaulio patiekalus. Jaučiai valgo lėtai, gardžiuojasi kiekvienu kąsneliu. Jūrų gėrybės galėtų būti jų kasdienybė.


Dvyniai

Įvairovė – šių gurmanų gyvenimo prieskonis. Dvyniams pasisekė – jie apdovanoti greita medžiagų apykaita, tad gali gardžiuotis visais gyvenimo siūlomais skoniais. Jie Pyragų dieną gali švęsti ne vieną kartą per metus. Tik vienas patarimas – mieli Dvyniai, nekabėkite pilna burna.

Vėžys

Vėžiai laikomi kulinarijos ekspertais. Šio Zodiako ženklo žmonėms mieliau valgyti namuose pasigamintą maistą, nei eiti į restoranus, juo labiau kad jų skrandis jautrokas. Beje, Vėžiams būdingas emocinis valgymas, todėl sunku ko nors nesukramtyti, kai ima šėlti emocijos.


Liūtas

Omaras, krevetės – štai, ką mėgsta Liūtai. Šis Zodiako ženklas vertina tik subtiliausius iš gyvenimo siūlomų komponentų. Liūtai retai sukiojasi virtuvėje – jie mieliau eis į aukščiausios klasės restoraną su aukščiausio lygio aptarnavimu.

Mergelė

Mergelės pastabios smulkmenoms, todėl būna puikios virėjos. Gimę po šiuo Zodiako ženklu sugebės meistriškai sudaryti pirkinių sąrašą, tobulai paserviruoti stalą ir pagaminti stulbinamo skonio patiekalų. Deja, kasdien užsiėmusios Mergelės neturi laiko šedevrams, todėl renkasi greitus ir lengvai pagaminamus patiekalus.


Svarstyklės

Štai, kas dažniausiai kelia valgių nuotraukas į instagramą. Svarstyklės nori, kad patiekalų išvaizda būtų ne prastesnė už skonį, tad jas dažnai pamatysi fotografuojančias patiekalus. Svarstyklės mėgsta saldumynus, bet apskritai maitinasi sveikiau, lengviau už kitus Zodiako ženklus.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta aštrų maistą, juos traukia pikantiški, įdomūs patiekalai. Patarimas – išalkę Skorpionai būna pikti, tad netrukdykite jiems valgyti. Nebent norite įgyti priešą amžiams.