top of page

„Mėsainių generatorius“

Nuo šiol įmanoma sukurti savo svajonių mėsainį. Kaip tai padaryti? Atsiverskite knygą „Mėsainių generatorius“ ir sužinosite.

Iš pažiūros, tai plonytė užrašų knygutė spalvingu viršeliu. Tačiau vos atsivertus, norisi ją visiems parodyti. Kaip taip gali būti? Knygos pavadinimas atsako į klausimą ir kviečia „sugeneruoti“ savo mėsainį. Skamba inovatyviai, tačiau tai yra paprasčiausiai gera idėja.

IMG_0023 copy

Tradicinio jautienos maltinuko receptas su patarimais kaip jį tobulai iškepti.


Atsivertę knygą rasite šūsnį kortelių, suskirstytų į keturias kategorijas: bandelė, garnyras, mėsa, padažas. Jas vartydami galite sukurti tokį mėsainį, kokio norite. Arba versti korteles visiškai atsitiktinai ir žiūrėti, kas išeis. Galbūt mėsainis bus su makaronų bandele? Žinoma, knygoje gausu ir receptų.

IMG_0071 copy

Sukurkite tokį mėsainį, kokio labiausiai norite.


Knygą naudoti pakankamai patogu ir smagu, o geriausia, kad dauguma receptų yra tinkami besirūpinantiems sveika mityba. Prie kiekvieno yra žymenys, nurodantys, ar tam tikra sudedamoji mėsainio dalis yra vegetariška, veganiška, belaktozės, be glitimo, atitinkanti paleodietą, ar liesa. Be abejonės, yra tradicinių receptų, kurie skonių vaivorykšte nuspalvins tikrų mėsėdžių gomurius.

Vicki Smallwood, „Mėsainių generatorius“. „Baltos lankos“, 2015.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page