Šunims draugiški kavinės, barai ir restoranai

Lepinami šiltų orų, daugelis leidžia ilgiau jais pasidžiaugti ir keturkojams augintiniams. Ilgėjant vakarams, norisi atsivesti savo draugą į susibūrimą vakare, o galbūt tiesiog pasidžiaugti šalta kava mieste. Tačiau ne visi Lietuvos restoranai, barai ir kavinės šunis įsileidžia. Kad būtų lengviau susigaudyti, kartu su VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyva“ VMGonline.lt parengė populiariausių Vilniaus ir kitų miestų vietų sąrašą, kurios yra draugiškos šunims.


Šuo
StockSnap.com nuotr.

„Projektas Draugiskigyvunams.lt atsirado dėl nuolatinės problemos mūsų gyvūnų gerovės komandai susitikti maitinimo įstaigose kartu su augintiniais“, – apie projekto pradžią pasakoja vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė. – O kartą iš Panevėžio teko į Vilnių grįžti alkaniems, nes tuo metu ten nebuvo nė vienos vietos, priimančios svečius su gyvūnais. Pradėjus projektą teko didelį įdirbį padaryti kalbinant kavines įsileisti klientus su keturkojais bei šviečiant apie veterinarinius reikalavimus, o tada jau viskas įgavo pagreitį. Šiuo metu gyvūnams draugiškos vietos dažniausiai pačios kreipiasi dėl atsiradimo mūsų žemėlapyje, o su augintiniu lankytis kavinėse, viešbučiuose, bibliotekose, biuruose ir kitose viešose vietose dabar yra galimybė daugumoje net mažesnių Lietuvos miestelių.“

Toliau pateikiame populiarių Lietuvos vietų, draugiškų šunims, sąrašą. Jį pilną rasite ČIA. „Gyvūnų gerovės iniciatyva“ taip pat registruoja ne tik su maitinimu susijusias, bet ir kitas laisvalaikio leidimo vietas kaip viešbučiai, galerijos, parduotuvės ir pan.

VILNIUS

A. Goštauto g.

„Alaus namai“

„Planeta“

„Basilico“

Antokolskio g.

„Rene“

Aušros Vartų g.

„In vino“

„Portobello“

„Spiritus“

„Kansas City Bar-B-Que“

Basanavičiaus g.

„VaThaiTau“

Didžioji g.

„Amatininkų užeiga“ (Tik su antsnukiu)

„Cafe de Paris“

„Cafe Monmartre“

„Kitchen“

„Vero Cafe“ (ir kitose visos Lietuvos vietose)

VIETOS SU ŠUNIMIS7