top of page

Lietuvoje to dar nebuvo – naujame „Alfo didysis kulinarinis šou“ galės dalyvauti kiekvienas!


Turime jums ypatingą naujieną! Jau nuo rugsėjo 7 dienos ir vėl galėsite stebėti visus rekordus sumušusį ir didžiausio žiūrimumo sulaukusį „Alfo didįjį kulinarinį šou“ – atsinaujinusį ir pakeitusį savo kailį – su charizmatiškuoju virtuvės šefu Alfu Ivanausku.

Čia jis toliau dalysis savo receptais, kulinariniais kelionių įspūdžiais ir kalbins laidos svečius. Drąsiais eksperimentais garsėjantis A. Ivanauskas žada jums puikų pirmadienio, antradienio, trečiadienio ir šeštadienio šou!


Šou atidarymo metu, kuris vyks tiesiogiai iš šefo namų, Alfas jums paruošė siurprizų ir neįtikėtiną staigmeną – jūs, net neišėję iš namų, turėsite galimybę tapti laidos autoriumi! Tai bus soti vakarienė, skirta 4–5 žmonėms: karštos traškios tortilijos su ypatingu įdaru, azijietiškos salotos su jautiena, firminis Alfo citrininis viščiukas ir slyvų trupiniuotis su ledais. Tik neišsigąskite! Turite bent minimalių gaminimo įgūdžių? Alfas tikrai pasirinko tokius patiekalus, kurie visada pavyks iš pirmo karto. „Sudariau tokį vakarienės meniu, kad jei gaminsite ir pirmą kartą, jums neišvengiamai pavyks“, – drąsina Alfas, sakydamas, kad pagal jo receptus pagaminti bus itin paprasta. Produktus vakarienei įsigyti rasite ČIA.Virtuvės šefas žino, kaip patobulinti lietuvių taip mėgstamus patiekalus, tad kiekvieną antradienį Alfas atskleis kur kas įdomesnes populiariausiųjų versijas. Balandėliai, kugeliai, tinginiai ar varškėčiai čia transformuosis akyse ir taps išmoningais, bet pagaminamais tikrai lengvai, o svarbiausia – žaibiškai ir superskaniai.

„Aš pats esu iš tų žmonių, kurie ne itin mėgsta ilgai gaminti, todėl visi skubantys laidoje tikrai atras greitų receptų, kuriuos galės pritaikyti savo namų virtuvėje, gamindami su namiškiais ir bičiuliais“, – sako Alfas ir užtikrina, kad trečiadieninės laidos bus skirtos būtent tiems, kurie ieško TOP patiekalų iš lengvai randamų ingredientų. Šioje rubrikoje virtuvės šefas užkariaus tiek smaližių, tiek vegetarų ar mėsos mylėtojų širdis.


Alfas parodys, kaip vieną kurį jūsų turimą ingredientą pritaikyti keliems visiškai skirtingiems patiekalams. Turite aštraus padažo, bet manote, kad jis tinka tik mėsai pagardinti? Virtuvės šefas jus nustebins!

Visa tai tradiciškai vainikuos šeštadieniais rodoma tiesioginė laida, kurioje jos vedėjas Alfas kalbins savo srities specialistus: maisto ekspertus, dietologus, medikus, taip pat apžvelgs visą praėjusią savaitę. „Kartu su laidos svečiais kaskart gvildensime labai aktualią kulinarinę temą, kalbėsime aiškiai ir kad kiekvienas suprastų, taip pat atsakysime į dažniausiai žiūrovų užduodamus klausimus.“ O taip pat – nauja šeštadieninė rubrika „Skonio turnyras“, kurio metu Alfas svečius įtrauks į aklą degustaciją – nes skonius atrasti bei juos atpažinti yra ne tik svarbu, o būtina!


Tai – ilgiausia kulinarinė laida Lietuvos istorijoje, įgyvendinama kartu su DELFI. Šis projektas būtent dėl to ir vadinamas didžiuoju kulinariniu šou, nes sulaukė milžiniško jūsų, žiūrovai, susidomėjimo, komentarų, o svarbiausia – gardžiausių emocijų. Norite keliauti, bet šiuo metu tam tiesiog nėra galimybių? Su Alfu keliaukime po skonių pasaulį, atsidurdami vis kitoje šalyje!


Būkite aktyvūs, nes vakaro šou metu bus galima laimėti prabangų visiškai naujo modelio AEG virtuvės kombainą!Iki skanaus!

Naujausi įrašai

bottom of page