top of page

Ledų sezonas prasidėjo: pelningos idėjos iš viso pasaulio, kurias mūsų verslininkai turėjo žinoti ja

Praėjusį sezoną dėl juodojo sezamo ir „Bubble Waffle“ ledų visi tiesiog ėjo iš proto. Kas bus šios vasaros vinis? O jei ne šios, tai kokie netikėti skoniai ir deriniai Lietuvą gali pasiekti artimiausiu metu? VMGonline.lt pasidomėjo, kokių įdomybių sugalvota už jūrų marių.

Praėjusiais metais jau esame rašę apie desertus, kurių kopijų laukiame Lietuvoje. Viena mūsų prognozių buvo teisinga – sulaukėme tailandietiškųjų susuktų ledų (angl. rolled ice cream), kuriuos matėme „Uptown Bazaar“ esančioje ledainėje. Vis dėlto, nei ledų spurgose (kurios iš tikrųjų yra iš Transilvanijos kilęs chimney cake), nei cukraus vatoje dar neturime.

Niujorko zefyrų gamintojai „Squish Marshmallows“ siūlo ledus su milžiniškais zefyrais, kuriuos pjausto patys. Parduotuvėlėje yra į ką paganyti akis – įvairiausi skanumynai (pavyzdžiui, spurgos) su zefyrais.Kalifornijos hitas – „Helados Pops“ ledai, patiekiami kokoso riešuto kevale. Būtent taip, kaip mama vaikystėje, dabar juos gamina savininkas.


#icecreamchurrosandwitch Ledų sumuštinių (atsimenate „Kriu kriu“?), nors ir reta, tačiau įmanoma aptikti kokios nors didesnės parduotuvės šaldymo kameros kamputyje. Idėja skamba tikrai kaip iš praeities… Tačiau vaflį galima keisti churros – ispaniškomis spurgomis ir vaizdas kaipmat pasikeičia!
#goldenicecream Japonijoje, Kazanawos mieste esančioje „Hakuichi“ kavinėje, parduodami ledai, dengti auksu! Sakote, kad jie tik turtuoliams? Už 8 dolerius ir jūs galite tokiais pasijusti! Vis dėlto, aukso plėvelė (angl. golden leaf) siejasi su tradicijomis – 99 proc. šio produkto atkeliauja iš Kazanawos.
Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page