top of page

Kulinarinis sultinio kubelio triukas gali išgelbėti receptą ir... reputaciją!

Kai stojate prie viryklės gaminti, geriausias jausmas yra po ranka turėti viską, ko gali prireikti.


Nors sultinio kubeliai neturi itin geros reputacijos tarp naminio maisto gamintojų, tačiau tai yra tas slaptasis ingredientas, kurį dauguma naudoja apie jį nutylėdami. Tai yra vieša namų virtuvės paslaptis.


česnakinė višta, orkaitėje kepta višta, Alfo Ivanausko receptas

Tiesą pasakius, kartais beveik „viskas ko reikia" kaip tik ir yra teisingai pasirinktas kubelis. Jis gali išgelbėti sriubą, padažą, troškinį ir marinatą. Vienas mažas kubelis gali pakeisti net keletą produktų, kurių, lyg tyčia, tuo metu nėra po ranka.


Pavyzdžiui, ruošiant marinatą česnakinėms vištienos blauzdelėms, jums reikėtų skirtingų prieskoninių žolelių ir 30 česnako skiltelių, nes kaip tik šie ingredientai sukuria ypatingą skonių kompoziciją. Unikalūs „Natur Compagnie“ žolelių kubeliai būtinųjų sąrašą sumažina perpus: įkaitinate indą, įpilate aliejaus, įdedate NATUR COMPAGNIE žolelių kubelį, maišote, kol ištirpsta, ir paruoštu marinatu ištrinate vištienos blauzdeles. Išsamų receptą rasite čia.


Svarbu išsirinkti teisingą, kokybišką ir organizmui palankiausią sultinio kubelį?

Parduotuvėje sultinio kubelius rinkitės atmetimo būdu. Pirmiausia atgal į lentyną padėkite tuos, kuriuose yra skonio stipriklio E621, tada palyginkite, kiek kiekviename yra cukraus ir druskos. Rinkitės tą, kuriame yra mažiausia cukraus, o pagrindinė sudėtinė dalis yra jūros druska. Taip pat tą, kurio sudėtyje – džiovintos daržovės

Sultinio kubeliai, vmgonline


Kodėl „Natur Companie“ žolelių kubeliai yra geras pasirinkimas?

  • Šveicarijoje gaminti „Natur Compagnie“ provanso žolelių kubeliai (bazilikas ir čiobrelis) yra subalansuotas natūralių žolelių mišinys, kuris dėl unikalaus gamybos proceso metu išlaikomų šviežių žolelių savybių, suteikia nepakartojamą, ryškesnį skonį ir aromatą gaminamiems patiekalams

  • Pakanka 1-2 kubelius įdėti į sriubas, padažus ar įvairius daržovių, kruopų ar ankštinių augalų patiekalus jų gaminimo pabaigoje ir leisti žolelių kubeliui ištirpti vandenyje ar grietinėlėje ir išmaišyti.

  • „Natur Compagnie“ provanso žolelių kubeliuose nėra pridėtinio cukraus, glitimo, palmių aliejaus, dirbtinių priedų, dažiklių ar kvapiklių.

  • „Natur Compagnie“ sultinio kubelių dauguma sudėtinių dalių perkama iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ekologiškas taukmedžio sviestas perkamas tiesiai iš moterų ūkio Burkina Fase (Vakarų Afrika), taip palaikant sąžiningos prekybos (Fair trade) principus.

  • „Natur Companie“ produkcijoje E raidžių nėra, nes griežtai nenaudojami jokie skonio stiprikliai nei kiti nenatūralūs priedai.

  • Kuriamos kubelių receptūros be pridėtinio cukraus, stengiamasi, kad produkte jo nebūtų, t. y. gaminant produkciją cukraus nededama, tačiau kai kurios sudėtinės dalys natūraliai turi tam tikrą kiekį angliavandenių.

  • „Natur Compagnie“ produkcijoje naudojama kaip tik jūros druska, o ne akmens druska arba joduota akmens druska.

kaip išsirinkti sultinio kubelį, vmgonline patarimaiSmalsūs vartotojai atliko sultinio kubelių tyrimą (rasite čia), kuris atskleidė, kad vieni geriausių, t.y, palankiausios sudėties yra „Natur Compagnie“ sultinio kubeliai.Skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page