top of page

Kulinarijos pasaulis gedi: garsus šefas Anthony Bourdainas rastas negyvasVisame pasaulyje žinomas amerikiečių šefas, knygų autorius, kelionių ir kulinarinių laidų vedėjas Anthony Bourdainas mirė būdamas 61 metų. Žinią penktadienį patvirtino CNN, teigiama, kad šefas iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

Žinomas kulinarinio pasaulio atstovas pastaruoju metu Prancūzijoje dirbo prie savo naujausios CNN laidos „Parts Unknown“ serijos. A. Bourdainą be sąmonės viešbučio kambaryje rado jo artimas draugas, prancūzų šefas Ericas Ripertas.

„Jo meilė nepaprastiems nuotykiams, naujiems draugams, puikiam maistui ir gėrimams bei įsimintinos istorijos iš viso pasaulio pavertė jį išskirtiniu pasakotoju. Jo talentai niekada nenustojo mūsų stebinti ir mes jo labai ilgėsimės“, – teigiama CNN pranešime.

A. Bourdainas yra pelnęs daugybę apdovanojimų tiek maisto, tiek žiniasklaidos srityje. Jo knygos buvo graibstomos visame pasaulyje, o televizijos laidos, remiantis JAV Televizijos akademija, yra laimėjusios ne vieną „Emmy“ apdovanojimą ir nominuotos dar daugiau nei dviem dešimtims.

Emocinės paramos telefonai (skambučiai nemokami):

Vilties linija – 8 800 60 700; Jaunimo linija – 8 800 28 888; Vaikų linija – 8 800 11 111; Pagalbos moterims linija – 8 800 66 366; Psichologinės pagalbos telefonas (rusų kalba) – 8 800 77 277.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page