top of page

„Kino pavasario“ premjera: pristatyti nauji klasikinių saldainių skoniai

Ketvirtadienį Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko išankstinė vieno iš „Kino pavasario“ filmų premjera. Jos metu pristatyta didžiules diskusijas Lenkijoje sukėlusi drama „Kleras“, kurią nuo kovo 21-osios visi galės išvysti festivalio programoje „Meistrai“. Vakaro metu pristatyti taip pat pristatyti VMG ir „Vilniaus pergalės“ kompanijos meistrų kurti nauji saldainių skoniai.

„Šiandien drauge su „Virtuvės mitų griovėjų“ meistrais pristatome naujus saldainių „Vilnius“ ir „Sostinės“ skonius. Nauji skoniai, kaip ir geras kinas, stebina ir intriguoja“, – renginio metu sakė Raminta Šoliūnaitė, „Vilniaus pergalės“ marketingo projektų vadovė.

Valerijos Stonytės nuotr.


Tuo metu Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, džiaugėsi išskirtine galimybe ne tik kurti naują istoriją, bet ir tapti ne vieną dešimtmetį skaičiuojančios istorijos dalimi.

„Šie saldainiai kelia man pačius gražiausius jausmus, jie buvo mano vaikystės dalis. Šiandien aš pristatau atsinaujinusius jų skonius jau kitai, tūkstantmečio, kartai, kuri gali iš naujo atrasti jų tėvų ir senelių vaikystės skonius ir įvertinti aukščiausią kokybę“, – sakė A. Ivanauskas.

Valerijos Stonytės nuotr.


Naujųjų saldainių kol kas galėjo paragauti tik „Kino pavasario“ renginio svečiai.  Riboto leidimo saldainių „Vilnius“ ir „Sostinė“ bus galima įsigyti nuo kitos savaitės.

Daugiau informacijos apie naujus „Vilniaus pergalės“ ir VMG meistrų sukurtų saldainių skonius – netrukus!

Visi 2019 metų festivalio filmai https://kinopavasaris.lt/lt/programa

Su VMGonline.lt skaitytojais dalijamės akimirkomis iš pristatymo.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


#Sostinėssaldainiai #naujiVilniauspergalėssaldainiai #VMG #saldainiaisostinė #Kinopavasaris #naujisaldainiai #AlfasIvanauskas #saldainiaiVilnius #virtuvėsmitųgriovėjai #saldainiai #RamintaŠoliūnaitė #Vilniauspergalė

Naujausi įrašai

bottom of page