Keliaujate, kad ragautumėte? „Airbnb“ kulinarinius veiklų TOP

Vis daugiau keliautojų renkasi kulinarines keliones ir į pažintį su kita šalimi leidžiasi tyrinėdami jos maisto ir gėrimų kultūrą. Dabar, kai yra visa galybė interneto puslapių ir programėlių, labai paprasta užsiregistruoti į įvairius turus, degustacijas ar gaminimo pamokas.

Jei keliaudami mėgstate vietą nakvynei rinktis per „Airbnb“ puslapį, tikriausiai esate pastebėję, kad čia galite pasidairyti ir po įvairius pramogų pasiūlymus, tarp kurių galima rasti ir susijusių su kulinarija. Tad pristatome jums 10 populiariausių ir dažniausiai užsakomų su maistu susijusių „Airbnb“ užsiėmimų. Gal kuriuo nors susidomėsite ir jūs?

  1. Geriausi Lisabonos skoniai (angl. Lisbon’s Best Flavours) (Lisabona). Kaip pristato šios atrakcijos sumanytojos, užsirašę į šį kulinarinį turą, apie portugalų virtuvę sužinosite vaikštinėdami siauromis vingiuotomis gatvelėmis ir neabejotinai atrasite unikalius kulinarinius lobynus. (Kaina 1 asm. apie 55 Eur.)

  2. Pastamania (Florencija). Valgote tiek makaronų, kad aplinkiniai klausinėja, ar neturite itališko kraujo? Tuomet ši vieta laukia kaip tik jūsų. „Esame šios garsios makaronų parduotuvės „Dalle nostre mani“ savininkai. Gaminame šviežius makaronus, kaip to išmokė mūsų mama bei močiutė ir pažadame jums atskleisti visas paslaptis, susijusias su miltais ir vandeniu“, – užsiėmimus pristato parduotuvės įkūrėja Giulio E Marina. (Kaina 1 asm. apie 59 Eur.)


  1. Paella Maestro (Barselona). Eladi ir Anna kviečia į kelionę po ispaniškus skonius: „Žingsnis po žingsnio pagal mano šeimos receptą išmokite pagaminti savo pirmąją paeliją. Šių kulinarinių dirbtuvių metu mes taip pat paruošime vieną iš tradicinių ir atgaivinančių ispanų gėrimų – sangriją. Ir vieną iš mėgstamiausių katalonų desertų – katalonų kremą.“ (Kaina 1 asm. apie 36 Eur.)

  2. Ledų ritiniai (angl. Ice Cream Rolls) (Los Andželas). Čia viskas sukasi apie ritinėjimą. Jeigu ne patys gaminsite susuktus ledus, tai matysite, kaip tai daroma. „Išmokinsime jus tinkamos technikos ir netrukus jausitės kaip profesionalai. Padėsime jums, kai kursite naujus receptus ar norėsite išgauti nesenstančios klasikos skonį“, – žadama šio užsiėmimo aprašyme. (Kaina 1 asm. apie 17 Eur.)

  3. Gaminame Chianti (angl. Cooking Chianti) (Florencija). Šiuose kulinarijos kursuose turėsite galimybę susipažinti su visa itališkos virtuvės palete – nuo makaronų iki desertų, o pamokoms žavesio suteiks ir aplinka: gaminti patiekalus mokysitės kalnuotoje vietoje pasislėpusiame mediniame name (Kaina 1 asm. apie 119 Eur.)


  1. Sušių gamyba (angl. Sushi-making Experience) (Šinjuku). Jei jūsų keliai veda į Japoniją, paragauti sušių tiesiog privalu. Žinote, kas gali būti dar geriau? Ne tik paragauti, bet ir pasimokyti juos sukti. Egzistuoja skirtingų rūšių sušiais, tačiau čia mokysitės gaminti 5 skirtingus variantus. Edukacinį užsiėmimą siūlanti vieta tikina puoselėjanti senovinę sušių sampratą, kuri atitinka japonų kultūrą. (Kaina 1 asm. apie 45 Eur.)

  2. Arbatos gėrimo ceremonija (angl. Tea ceremony in Kyoto Townhouse) (Kyoto). Kaip pristatoma šio užsiėmimo aprašyme, pirmiausia sužinosite pagrindines arbatos gėrimo ceremonijos subtilybes. Taip pat būsite supažindinti su elgesio per tokią ceremoniją taisyklėmis, dekoracijomis. Jūsų laukia ir arbatos kelio demonstracija ir galiausiai – pats arbatos gėrimas. (Kaina 1 asm. – 30 Eur).

  3. Autentiškų tapų nuotykis (angl. The original tapas crawl adventure) (Barselona). Per trijų valandų nuotykį susipažinsite su ispaniškomis tapas ir jų derinimu su gėrimais. Pamatykite, kokio maisto ir vietinių gėrimų gali pasiūlyti populiariausi ir labiausiai autentika alsuojantys Barselonos restoranai bei barai. (Kaina 1 asm. – 59 Eur.)


  1. Nuo turgaus iki patiekalo (angl. From market to meal) (Šibuja). Šio užsiėmimo organizatorė šią atrakciją pristato taip: “Apsilankysime viename iš mano mėgstamiausių prekybos centrų. Parodysiu ir paaiškinsiu jums, kokie yra japonų išskirtiniai produktai bei pagardai, kaip pavyzdžiui sojos padažas, miso, rudieji dumbliai. Noriu atskleisti, ką japonai valgo kasdien ir kokie pagrindiniai japoniškos virtuvės ingredientai”. Vėliau iš atrinktų ingredientų vyksite į kulinarinę studiją, kurioje savo rankomis gaminsite autentiškus japoniškus patiekalus. (Kaina 1 asm. – 72 Eur.)

  2. Autentiško Thai gaminimo pamokos (angl. Hands-on Authentic Thai Cooking Class). (Bankokas). Jei vykstate į Tailandą ir norite susipažinti su vietinės virtuvės paslaptimis, galbūt verta pagalvoti apie šį užsiėmimą. Jis suskirstytas į dvi dalis: pirmiausia apsilankysite Khlong Toei, didžiausiame Bankoko šviežio maisto turguje, kuriame sužinosite apie įvairiausius tailandiečių mėgstamus ingredientus. Vėliau laukia tailandietiško maisto gaminimas. (Kaina 1 asm. – 40 Eur.)

Parengta pagal Foodandwine.com

#Airbnbmaistopramogos #GeriausiLisabonosskoniai #sušiųgamyba #kulinarinėspamokospasaulyje #makaronai #Thaimaistas #paelja #Pastamania #paella #sušiai #sushiai #pasta #tailandietiškiledai #paelija