top of page

Kebabų rinkos laukia dideli pokyčiai – Mantas Katleris imasi kebabų verslo!

Mantas Katleris ketina atidaryti kebabinę – tai gryniausia tiesa, o ne vienas juokelių! Nors daugelis žino, kad komikas – tikras kebabų mėgėjas, tačiau yra ir kitų, rimtesnių, įrodymų. Susisiekti su humoristu nepavyko, tačiau šia naujiena balandžio 10-ąją jis pats pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje.


Ilgai netrukome ir radome balandžio 4-ąją sukurtą kebabinės „Facebook“ puslapį, papuoštą lėkštėje tapytu M. Katlerio veidu. Galima manyti, kad kuklus sekančiųjų skaičius (3 „like“) rodo, kad apie užkandinę kol kas niekur neskelbiama. Tačiau kavinės atstovas susisiekė su Vmgonline.lt ir teigė, kad šis puslapis yra melagingas (nuotr. apačioje). Jo teigimu, sukurta paskyra, ko gero, turėjo reklaminius tikslus išreklamuoti padažus. Šiandien (balandžio 20 d.) puslapis jau neegzistuoja.


Gegužės pradžioje Vilniaus gatvėje atsidarysiančios užkandinės valgiaraštis kol kas neskelbiamas. Grįžtant prie komiko pranešimo soc. tinkle – jame M. Katleris siūlo darbą virėjams, padavėjams, barmenams ir indų plovėjams. Galima manyti, kad užkandinėje bus keraminiai indai, prekiaujama gėrimais, kuriuos ruoš barmenai, o maistą atneš padavėjai. Taigi, tai tikrai nebus paprasčiausia kebabinė, kur maistas patiekiamas suvyniotas į foliją.

VMGonline.lt primena, kad praėjusių metų pradžioje Lietuvos žiniasklaidoje buvo minima apie jo planus atidaryti greitojo maisto užkandinę „Katlerio kebabinė“. Taip pat humoristas užsiminė, kad užkandinė galėtų būti šeimos verslas – ten galėtų dirbti jo tėvai.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page