Karščiausia naujiena – Azijos įkvėpti indai

Pasaulinės maisto tendencijos ploja katučių netikėtumų kupinai kvapiajai Azijai, o azijietiškas maistas, anksčiau ant lietuvio stalo atrodęs keistokai – lyg labai retas egzotinis paukštis, netyčia užklydęs į vištų fermą – dabar mūsų lėkštėse jaučiasi tarsi namie. „Iittala“ pristato 2017 metų naujieną – „Teema Timi“ kolekciją, kuri įkvėps visus rytietiško maisto gamintojus ir ragautojus.

GENIALUS KETVERTUKAS…

„Teema Tiimi“ yra įkvėpta originalios, dar 1952 m. sukurtos, „Teema“ linijos. Pavadinimas „Tiimi“ yra kilęs iš suomių kalbos žodžio, reiškiančio komandą. Kolekcijos kūrybinis procesas buvo komandos, sudarytos iš „Iittala“ dizainerių ir perspektyvių jaunųjų dizaino studentų, kilusių iš Japonijos (Ai Ono), Korėjos (Kyuhyung Cho), Kinijos (Minjia Wang) ir Taivano (Yenwen Tseng), rezultatas. Dizaineriai, kurie prisidėjo prie kolekcijos, yra gyvenę Skandinavijoje.

Ai Ono, Japonija ("Iittala" nuotr.)

Ai Ono, Japonija („Iittala“ nuotr.)


Kyuhyung Cho, Korėja ("Iittala" nuotr.)

Kyuhyung Cho, Korėja („Iittala“ nuotr.)


Yenwen Tseng, Taivanas ("Iittala" nuotr.)

Yenwen Tseng, Taivanas („Iittala“ nuotr.)


Minjia Wang, Kinija ("Iittala" nuotr.)

Minjia Wang, Kinija („Iittala“ nuotr.)


…IR KETURI INDAUJOS NAUJOKAI

Išskirtinis „Teema Tiimi“ dizainas tobulai jungia paprastumą, estetiką ir funkcionalumą. Kolekciją sudaro 4 dubenys: dubuo ryžiams (0,3 l), su dangčiu sriubai bei du įprasti 12 cm ir 8 cm skersmens dubenys.

"Iittala" nuotr.

„Iittala“ nuotr.


Šiuose induose galite ruošti maistą, naudoti juos orkaitėje. Kiekvienas kolekcijos gaminys yra tinkamas patiekalų serviravimui, maisto laikymui, netgi šaldymui!

timi dubuo su dangteliu

„Iittala“ nuotr.


teema_tiimi_dish_9cm_white

„Iittala“ nuotr.


teema_tiimi_dish_12cm_white

„Iittala“ nuotr.


teeme_rice-bowl

„Iittala“ nuotr.


PAGALIUKŲ ERA

Gaminiai sukurti specialiai Azijos virtuvei ir gyvenimo būdui, jie idealiai tarnaus tiems atvejams, kai organizmas tarsi užkerėtas nenorės nieko kito, kaip tik „kažko rytietiško“: raudonojo kario, miso ar rameno sriubos. Dubenys bet kuriam stalui suteiks azijietiškos nuotaikos, kurios įkvėpti net didžiausi virtuvės konservatoriai griebs į rankas pagaliukus.

"Iittala" nuotr.

„Iittala“ nuotr.


GRAŽU IR SUPERPRITAIKOMA

Ypač universalus, nesibaigiančių derinių galimybėmis pasižymintis „Teema Tiimi“ asortimentas patenkins visus besikeičiančių mitybos įpročių poreikius. Indai, net jų dažnai nenaudojant, tarnaus kaip stilingos ir lengvai pritaikomos interjero detalės, kurias galite drąsiai derinti su klasikiniais valgomojo indais, sukurdami naujas, rafinuotas kompozicijas.

„Iittala“ produkcijos galite įsigyti Ginalasinterjeras.lt


iittala-200px

#dubuo #interjeras #indai #azija #iittala