top of page

Kalėdinio džiaugsmo idėjos: daiktai, kurie dovanoja skonį, kvapą ir prisiminimus


Mėgstate dovanoti ir gauti praktiškas dovanas, bet kartais suabejojate, ar jose yra pakankamai šventės stebuklo, pakilumo, to neapsakomo kažko, su kuo asocijuojasi Kalėdos?Patikėkite – pakankamai. Nes dovanotas daiktas yra daugiau nei tiesiog daiktas. Jame yra prisiminimas apie jus ir jūsų gerus ketinimus.

Kaip tik šiam šventiniam laikotarpiui NESPRESSO paruošė Italijos įkvėptą aksesuarų asortimentą tikram kavos gėrimo malonumui! Tai puodeliai ir kompaktiški kavos aparatai.

Būkime svetingi, jaukūs, atviri ir džiaukimės gyvenimu kaip tikri italai. Suburkite artimuosius bendroms kavos akimirkoms!

NESPRESSO dovanų idėjos:


NOMAD kelioniniai puodeliai

Gera jausti artimą žmogų šalia, kai šalia jis negali būti. Padovanokite artumo ir rūpesčio jausmą.

300 ml – 20 eur, 400 ml – 25 eur.


LUME balto porceliano puodelių rinkiniai

Šiek tiek modernios itališkos elegancijos kasdienį kavos gėrimo ritualą pavers ypatingu. Pasistenkite, kad tie, kurie jums svarbūs, ypatingi jaustųsi kasdien.

Kainos nuo 21 iki 24 eur.


ESSENZA mini kavos aparatas

Bene kompaktiškiausias NESPRESSO kavos aparatas primena mums, kad net mažiausi dalykai gali atnešti labai daug džiaugsmo. Mažas, paprastas naudotis (vos du mygtukai!), minimalistinis ir gaminantis nepriekaištingą kavą.

Perkant 200 kavos kapsulių Essenza mini kainuos 39 eur. Pasiūlymas galioja iki 21.01.18Visus Nespresso aksesuarus bei kavos aparatus

Įsigyti galite: www.nespresso.lt

Nespresso butikuose PC „G9“ bei PLC „Panorama“ Vilniuje.Linkime šiltų ir gera kava kvepiančių švenčių!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page