Kalėdinių dovanų idėjos iš Suomijos. Tegul jos turi charakterį!

Kalėdinių dovanų ieškoti paskutinę savaitę iki švenčių nebemadinga. Ir dėl to, kad paskubomis perkant daiktus padidėja tikimybė suklysti, ir dėl to, kad dingsta apsipirkimo malonumas. Galiausiai, niekas nebeturi laiko, kurį galėtų gaišti automobilių spūstyse. Todėl „iittala“ siūlo dovanų su charakteriu idėjas, kurias įsigijus dabar, dar galėsite mėnesį vis apžiūrėti, paglostyti ir pasigrožėti patys.

"iittala" nuotr.

„iittala“ nuotr.


KOLEKCINIS ŽAISLIUKAS

Jau papuošėte savo eglę? Ne? Galite pradėti. „iittala“ stiklo gamykloje Suomijoje pūstas ir rankomis dekoruotas „Aalto“ stiklo burbulas, supakuotas patrauklioje dovanų dėžutėje, papildo kolekcinių eglutės žaisliukų seriją ir suteikia žavingo švytėjimo. Maža to, šiuos burbulus galite drąsiai kolekcionuoti ar inspiruoti gražiai kolekcionavimo tradicijai kitus. „Klauso Haapaniemi Tanssi“ stiklo burbulas 2015-ųjų Kalėdoms sukūrė tradiciją, kai vienas iš „iittala“ dizainerių dekoruoja Kalėdų eglę. 2017 metų dizainas yra skiriamas „Alvar Aalto“ motyvui, kurio organiška forma įamžinama labai kalėdiškai – aukso dažais ant subtilaus stiklo burbulo. „Aalto 2017“ – tekstas (dizaineris ir sukūrimo metai) ant kiekvieno stiklo burbulo suteikia jam papildomos kolekcinės vertės.

"iittala" nuotr.

„iittala“ nuotr.


TARSI IŠ SNIEGO PLAUKĘS PAUKŠTIS

Vieni paukščiai žiemą išskrenda, kiti sugrįžta ir pripildo namus spindesio ir džiugesio. Šis žiemos sezonui sukurtas žvilgantis ir blizgus „Puffball lustre Toikka“ paukštis yra mažas meno kūrinys, ypač tinkamas žiemos švenčių progomis. Kiekvienas „Birds by Toikka“ paukštis yra pučiamas atskirai, todėl jis toks pat unikalus, kaip ir jo būsimas šeimininkas. Pakaks jį paimti į rankas ir nenorėsite niekam dovanoti arba jo brolį kaipmat įsigysite ir sau. Ir labai gali būti, kad norėsite įsigyti ne vieną. Stebėdamas gamtą ir sekdamas savo aistra stiklui, Toikka sukūrė daugiau nei 400 paukščių per pastaruosius keturiasdešimt metų. Kai kurie paukščiai labai mieli, kai kurie itin išraiškingo stiliaus, kai kurie ekstravagantiški, žadinantys vaizduotę. Šie meno kūriniai puikiai tinka kaip interjero pagyvinimo detalės ar išskirtinės dovanos.

"iittala" nuotr.

„iittala“ nuotr.


ŽAISMINGOS LEDO INTERPRETACIJOS

Nors mūsų žiemos vis mažiau apšerkšnijusios, o pažvelgę pro langą pasakyti „Balta, balta, kur dairais“ irgi galime vis rečiau, niekas nedraudžia hipnotizuojančio šerkšno spindesio, vaikystę primenančių varveklių romantikos ar nuo pačiūžų suraižyto ledo švytėjimo pasikviesti į namus su viena garsiausių dizainerio Tapio Wirkkala kolekcijų „Ultima Thule“, kuri įkvėpta žiemos ir atkartoja tirpstančio ledo tekstūrą. Šaltuoju metų sezonu žavinti gebėjimu išlaužti šviesos spindulius į šildančią vaivorykštę, šiltuoju vėsina, primindama apie ledinę gaivą, vėsą ar rytinę rasą. Išskirtinė prabanga, pritaikyta maloniam, jaukiam kasdieniam naudojimui.

"iittala" nuotr.

„iittala“ nuotr.


AUKSO KARŠTINĖ

Auksas iš karto asocijuojasi su švente, prabanga ir šiluma. Jei jo ilgą laiką vengėte, bijodami persistengti su perkrautu interjeru, dabar pats metas auksą prisijaukinti ar padėti žengti pirmąjį auksinį žingsnį žmonėms, kuriuos mylite. Net nepastebėsite, kaip išieškotos „iittala“ interjero detalės pasiliks namuose ilgam.

Šias ir kitas „iittala“ prekes galite įsigyti ČIA.

P. S. Kad šiemet Kalėdos niekam nekeltų jokio streso, „Virtuvės mitų griovėjai“ nusprendė jas atšvęsti anksčiau. Tiksliau – pasirepetuoti. Repeticijos kulminacija – lapkričio 18 dieną. Tiesiogiai iš VMG studijos Jūsų laukia Kalėdų stalo patiekalų receptai, dekoracijos, patarimai ir, žinoma, pašnekesiai.

Generalinę Kalėdų repeticiją galėsite tiesiogiai stebėti „AŠ Ikona“, „Virtuvės mitų griovėjų“, VMGonline.lt bei „Verdu ir kepu“ feisbuko paskyrose. Transliacija vyks lapkričio 18 d., nuo 11 iki 18 val.


iittala-200px

#paukštiskalėdos #interjeras #taurė #vaza #iittala