top of page

Kalėdų dovanos namų jaukumui

Ne paslaptis, kad gruodis pralekia akimirksniu. Tiek daug planavimo, ieškojimo, „paskutinių minučių“… Vis tik, kad ir kiek daug būtų to skubėjimo, atsikvėpkite, sustokite ir mėgaukitės magišku laiku. Juk Kalėdos – tai namų jaukumas, šiluma, dėmesys artimiesiems.

Kaip per šias šventes maloniai nustebinti savo artimuosius, kad dovanos juos džiugintų ir nedulkėtų lentynose? Nesiblaškykite, nepirkite vienadienių nekokybiškų niekučių, kurių ir patys nenorėtumėte gauti, ir artimieji po švenčių neturėtų kur dėti.

Klasikos ir natūralumo mėgėjus nudžiugins originalus, pats tikriausias Marselio muilas. Švelniai putojantis, vos juntamo alyvuogių prieskonio, susuktas į rudą popierėlį ir perrištas kanapine virvele. Toks pat, koks buvo prieš 400 metų, kai jį pagamino „Compagnie de Provence“.


muilo koliazas copy

Jaukumą namuose pirmiausia kuria kvapas. Kiekvienuose namuose jis savitas ir atspindintis ten gyvenančius žmones bei jų pasaulį. „Culti“ – tai kvapų formatas, charakterizuojamas per dizaino grynumą, natūralių medžiagų panaudojimą ir eleganciją. „Culti Stile“ linijos namų kvapai – vieninteliai neprilygstamos kokybės, atitinkantys kvepalų mokyklų reikalavimus, sujungiantys estetinį vaizdą su kvapų harmonija.

Pripildykite namus šventinių kvapų, skleidžiamų žvakių. Vanilės, cinamono, apelsinų, gvazdikėlių ir gintaro kvapų natos pasirūpins šventine nuotaika namuose. Subtilumo namams suteiks kasijų lapų ir baltojo muskuso aromatai. Visos žvakės patalpintos į gražias metalines stiklines ir supakuotos stilingose „Culti“ dovanų dėžutėse.


kvapai koliazas copy[1]

Dovanos adresatas dievina gėles ne tik vasarą, bet ir žiemą? O gal tiesiog stilingus indus gėlėms merkti? Dovanokite ispanišką originalaus dizaino, rankų darbo vazą, pagamintą iš perdirbto stiklo. 100 % perdirbto stiklo gaminiai puošia namus ir atskleidžia ne tik gerą skonį, bet ir parodo rūpinimąsi aplinka. Mažas žingsnis norint kasdien prisidėti prie namų jaukumo ir aplinkosaugos.


krispo vaza

Dovanų ieškokite „Krispo“ salonuose.

Commentaires

Les commentaires n'ont pas pu être chargés.
Il semble qu'un problème technique est survenu. Veuillez essayer de vous reconnecter ou d'actualiser la page.

Naujausi įrašai

bottom of page