Kaip sukurti verslą iš žmonių, kurie neturi laiko pavalgyti? (laidos įrašas)

Skubančiame pasaulyje, kai niekam nerandate laiko, kiti žmonės to įkvėpti sukuria verslą. Juos tikriausiai motyvuoja ir dažnas, beveik stereotipiniu tapęs, pasakymas – neturiu laiko sveikai maitintis! Paradoksalu, bet daugybė žmonių iš tiesų neranda laiko normaliai prisėsti ir pavalgyti, nors maistas juk ir skirtas tam, kad turėtume jėgų gyventi ir, žinoma, dirbti.

Taigi, kol kas gana nedrąsiai bet savo galvas jau kelia verslininkai, kurie pasiryžę jums kas rytą pristatyti sveiką ir subalansuotą maistą visai dienai. Kaip lietuviai reaguoja į tokias naujoves ir ar šis verslas turi savo nišą? Kaip vyksta maisto paruošimo ir pristatymo procesas? Kuo remiantis sudaromas meniu? Kokie lūkesčiai yra iš vartotojų pusės? Kokios visuomenės grupės yra pagrindiniai klientai? Apie visus šiuos dalykus laidoje „Skonio iššūkis“ Rima Aukštuolytė kalbėjosi su Mindaugu Katelynu, „7Pack“ vadovu ir įkūrėju, bei Živile Jokimčiūte, „21 diena“ vadove ir įkūrėja. Savo įžvalgomis ir patarimais apie laiko valdymą kiekvieną dieną taip pat dalijosi Justas Gavėnas, „Talentų namai“ partneris, daugiau nei 15 metų vedantis mokymus įmonėms.

„Žinių radijo“ eteryje susitinkame kiekvieną ketvirtadienį, 16:08 val.


#valgomesveikai #sveikasmaistas #žiniųradijas #rimaaukštuolytė #maistasindeliuose #radijas #skonioiššūkis #maistasišsinešimui

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg