top of page

Kaip skaniai pasveikinti mamą pagal Alfą

Turbūt niekas kitas taip gerai nežino, kas labiausiai nudžiugintų Jūsų mamą. Nauja rožių rūšis, dar neragauto skonio ledų porcija, kartu pažiūrėtas jos mėgstamas filmas, o gal tiesiog apkabinimas?

Bet nepamirškite, kad mama yra mama ne tik tą vieną dieną metuose – ją apkabinti, įteikti gėlių, pakviesti kavos galima bet kurią dieną ir kuo dažniau. Nelaukite ypatingų progų.


Alfo Ivanausko patarimai, kaip pasveikinti mamą Motinos dienos proga

1. Nebūtina pirkti gėlių. Gražių, kvepiančių, įkvepiančių ir, beje, skanių dalykų patys parneškite iš miško. Jaunos beržo šakelės, garšvų ar meškinių česnakų puokštė, kiškio kopūstai labai tiks ir stalo dekorui, ir valgymui, ir bendravimui (juk kiek gražių vaikystės išvykų su mama į mišką gali priminti, pavyzdžiui, kiškio kopūstai!)

Galite pasikviesti pasivaikščioti mamą po čiulbantį mišką – tai irgi bus graži dovana. Patarimų, ko ieškoti miške, rasite čia.


2. Šventę namuose visada sukuria gražiai serviruotas stalas. tačiau šventei sukurti nereikia kažkokių ypatingų dalykų. Nauja, netikėta staltiesė ar miško augalų puokštė, kankorėžiai vazelėje, viksvos – gaivus gamtos kvapas sukurs ypatingą nuotaiką. Jeigu neturite naujos staltiesės, stalui uždengti drąsiai naudokite lovos baltinius, dailius marškinius ir pan. – jau daug metų taip darau ir niekas nesupranta, kad tai nėra staltiesė. Idėjų rasite čia.


3. Kaskart, kai aplankote mamą, ji vaišina jus mėgstama burokėlių, kopūstų sriubą ar kitu tradiciniu patiekalu, o jūs paruoškite jai šį tą naujo ir netikėto. Gal tai bus pirmas kartas, kai ji ragaus azijietišką sriubą, o gali būti, kad tai bus pirmas kartas, kai ragaus Jūsų jai virtą sriubą! Azijietiško troškinio receptą rasite čia, neatsivalgomos azijietiškos sriubos – čia.


4. Mamos per naktį raugti raugtų agurkėlių skonio prisiminimai vis sugrįžta sukeldami seilėtekį, tiesa? Nustebinkite mamą įteikdami jai pernakt marinuotų ridikėlių stiklainėlį. Receptą rasite čia


5. Kai buvote maži, mama lepino jus kažkaip iš kažkur gautais deficitiniais skanėstais, pavyzdžiui, „Snikers" batonėliais, bananais, kuriuos reikėdavo nokinti paslėpus spintoje, Kalėdomis kvepiančiais mandarinais? Atėjo laikas nustebinti mamą – pagaminkite „Snikers" batonėlių patys. Visai nesudėtinga. Receptą rasite čia.


6. Gal atsimenate, kaip su mama pirmą kartą pietavote kinų restorane ir po vakarienės vaišinotės laimės sausainėliais? Kodėl gi nepagaminus jų patiems ir nepadovanojus mamai viso rinkinio skaniausių linkėjimų? Kaip išsikepti apelsinais kvepiančių laimės sausainių, rasite čia.


7. Mama mėgsta kavą, bet dar neturi kavos aparato, kad galėtų mėgautis skaniausia kava pasaulyje? Puiki proga padovanoti galimybę gerti skanią kavą kiekvieną dieną. O jeigu aparatą jau turi, padovanokite naujos rūšies NESPRESSO kavos. O gal... kiekvieną mėnesį nusiųskite arba patys nuvežkite naujo skonio kavos - tai bus lyg bilietas į kelionę po kavos pasaulį.

NESPRESSO kavos aparatus, aksesuarus ir kokybišką kavą rasite čia.


Tegul mamos būna laimingos!
Kommentare


Naujausi įrašai

bottom of page