Kaip išsirinkti arbūzą ir kaip atpažinti dešrainį? 5 mobiliosios programėlės penktadieniui

Penktadienis gali priversti ieškoti dešrainio, nuvesti į parduotuvę pirkti arbūzo ar ilgai stovėti priešais vynų lentyną ir nerasti atsakymo. Mūsų džiaugsmui, visos šios veiklos gali būti palengvintos pačių keisčiausių, bet ir naudingų, programėlių.

„PickAMelon“. Parduotuvėse jau ritinėjasi pirmieji arbūzai, tad kaip neapsirikti? Programėlė yra pagrįsta ūkininkų legenda, kad sunokusį arbūzą galima išsirinkti pagal jo skambesį. Nukreipę telefono garsiakalbį į arbūzą, pabelskite į jį tris kartus ir programėlė parodys, ar šis arbūzas taps jūsų pirkiniu (iOs, Android).


„Not Hotdog“. Skirta tiems, kurie penktadienio naktį ieškos dešrainių. Programėlė veikia gana paprastai – nukreipkite telefono kamerą į objektą ir sužinosite, ar priešais Jus tikrai yra dešrainis (iOs, Android). Apie programėlę buvo kalbama ir HBO serialo „Silicon Valley“ epizode:


„Next Glass“. Nuo vienos iki keturių žvaigždučių įvertinkite daugybę duomenų bazėje esančių gėrimų, ir programėlė jums rekomenduos kitą jūsų skoniui tinkantį alų ar vyną (iOs). Sakoma, kad rekomendacijos čia daugiau negu tikslios!


„Liquor Cabinet“. Įveskite į programėlę turimus gėrimus, ir ji jums pasiūlys kokteilį, kurį galėtumėte pasigaminti. Galima rinktis iš įvairių kokteilių kategorijų – klasikinių, egzotiškų, šaltų, karštų ir pan. (iOs, Android).

„Ginventory“. Belgų sukurta programėlė yra sukaupusi daugiau nei 3 tūkst. džinų ir daugiau nei 400 tonikų reitingų ir aprašymų. Didžiausia programėlės paslaptis – ta, kad ji gali parodyti geriausias džino ir toniko kombinacijas (iOs, Android).

Parengta pagal Grubstreet.com medžiagą.

#appsai #mobiliosiosprogramėlės #ginventory #liquourcabinet #pickamelon #app #nextglass #maistas #nothotdog