Kaip atkurti gyvenimo balansą?

Prisipažinkite, kiek kartų per dieną pagalvojate, kad būtų gera trumpam nuo visko pabėgti: nuo kasdienio šurmulio, įtempto tempo, reikalavimų, rutinos? Ar nebejausti spaudimo viską suspėti, o tiesiog mėgautis akimirka? Pajausti metų laikų kaitą? Šiuolaikinis žmogus susiduria su tiek iššūkių, kuriems kaupiantis atrodo, jog geriausia išeitis – nuo visko pabėgti. Tačiau pabėgimas gali būti trumpas, o rezultatas – maksimalus. Gaivus pajūrio oras, už lango ošianti jūra, gardi gurmaniška vakarienė, kūno lengvumą grąžinantis masažas, gaivinanti veido kaukė, pirties teikiama šiluma ir saldus miegas atkuria jėgas greičiau, nei galite įsivaizduoti.„Palanga SPA Life Balance hotel“ yra pirmasis Baltijos šalyse penkių plius žvaigždučių viešbutis, turintis asmens sveikatos priežiūros licenciją.


Ne tik pailsėti, bet ir susigrąžinti jėgas

Pastebėjus, kad vis dažniau „Palanga SPA Life Balance hotel“ svečiai prisipažįsta esantys pavargę nuo kasdienio skubėjimo, įtempto gyvenimo ritmo ir atvykę į viešbutį tikisi ne tik gero miego, gardaus maisto, bet ir galimybės atgauti jėgas – viešbučio savininkams kilo mintis kurti vietą, kurioje poilsis būtų derinamas su sveikatos stiprinimu ir gerinimu.

Taip „Palanga SPA Life Balance hotel“ buvo įkurtas šiuolaikiškas, ekstravagantišku dizainu ir itin aukšta teikiamų paslaugų kokybe išsiskiriantis „Medical SPA & Wellness“ centras, siūlantis kūną atpalaiduojančias, įtampą mažinančias, sveikatą stiprinančias ir grožį puoselėjančias procedūras bei programas.

Profesionali „Medical SPA & Wellness“ komanda siūlo rinktis iš gausybės kūno ir veido procedūrų, aparatinės kosmetologijos, asmeninių treniruočių. Konsultuoja ir procedūras atlieka aukščiausios kvalifikacijos specialistai: masažuotojai, kosmetologai, kineziterapeutai, dietologai, reabilitologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai. Sveikatos stiprinimo procedūroms naudojami natūralūs gamtos ištekliai: viešbučiui priklausančio mineralinio vandens gręžinio vanduo, durpės, sapropelio purvas, natūralios lietuviškos vaistažolės ir augalai, jų ekstraktai ir hidrolatai. Grožio puoselėjimo procedūros atliekamos profesionalia pasaulyje pripažintų prekės ženklų „Gharieni“, „Unbescheiden“, „LPG“, „Starvac“, „Ultratone“ kosmetologijos įranga, kuri garantuoja tiek atliekamų procedūrų efektyvumą, tiek ir komfortą. Veido ir kūno procedūroms naudojamos Karibų saulės pripildyta „ST Barth“ kosmetika, prancūzų pasididžiavimas, eterinių aliejų pagrindu pagaminta „Anne Semonin“ ir japonų „Menard“ kosmetikos.Pasijauskite kaip kosmose

Siekiant atgaivinti Palangos miesto balneoterapijos (gydymo mineraliniu vandeniu) tradicijas ir suteikti svečiams daugiau sveikatinimo galimybių, gydomosioms procedūroms ir baseinuose yra naudojamas mineralinis vanduo. Viešbučio gręžinys siekia 522 m, o išgaunamo vandens mineralizacija yra 21,813 g/l. Išoriškai naudojamo mineralinio vandens procedūros nuo seno laikomos vienu veiksmingiausių streso malšinimo, kūno puoselėjimo ir sveikatos gerinimo būdų.

Atvykusius svečius „Palanga SPA Life Balance hotel“ nustebina unikaliomis, 7 laipsniu kampu pasvirusiomis grindimis. Tai savotiškas gyvenimo balanso testas. Pirmą kartą apsilankiusius svečius nustebina lengvas nesvarumo pojūtis, jaučiamas dėl netolygių grindų. Kuo daugiau jaučiamas nestabilumo, lengvo galvos svaigimo jausmas, tuo daugiau kūnui reikia poilsio ir vidinio balanso atkūrimo.Kokybiškas poilsis

Viešbučio „Palanga SPA Life Balance“ filosofija – pasitelkiant turimus natūralius gamtinius išteklius, mineralinį vandenį, pajūrio klimatą, ramybę ir grožį suteikti svečiams išskirtinį, privatų ir gyvenimo balansą atkuriantį poilsį.

Sakoma, kad norint patirti gerų atostogų pojūtį, reikia pakeisti aplinką, pamiršti rūpesčius ir mėgautis poilsio akimirkomis. „Skaidrių minčių, sveiko kūno ir geros savijautos balansas“ – linkėjimas, kuriuo sutinkami visi išskirtinio ir jaukaus penkių plius žvaigždučių „Palanga SPA Life Balance hotel“ svečiai.

Didžiausiame Lietuvos kurorte šalia Baltijos jūros įsikūręs šeimai priklausantis viešbutis, pasitelkęs senąsias gydomąsias ir tonizuojančias (talasoterapijos) bei mineralinio vandens (balneoterapijos) procedūras, kiekvienam atvykusiajam suteikia nepamirštamų atostogų pojūtį.2018 m. gegužės 24 d.

Olandijoje vykusiuose Europos SPA asociacijos apdovanojimuose „Palanga SPA Life Balance hotel“ buvo išrinktas inovatyviausiu SPA viešbučiu Europoje ir tapo pirmuoju Lietuvos viešbučiu, gavusiu tokio tipo apdovanojimą.


2018 m. vasario 25 d.

Pasauliniuose „World SPA and Wellness Awards 2018“ apdovanojimuose „Palanga SPA Life Balance hotel“ buvo pripažintas geriausiu SPA viešbučiu Rytų Europoje.


Renkantis geriausias

SPA paslaugas teikiančius viešbučius, atsižvelgiama į siūlomų paslaugų personalizaciją, meistrų profesionalumą bei padedančio atsipalaiduoti interjero ir eksterjero dizaino sprendimus.
Pasimėgaukite.