Juoktis ar verkti? Restoranas pradėjo maistą tiekti ant „iPad“

Supratome, kad neseniai viename Niujorko restoranų pradėti naudoti išmanieji laikrodžiai tikrai gali pagerinti kolektyvo komunikaciją. Neturime nieko prieš šiuolaikinius meniu planšetėse, kurios pakeičia savo popierinius protėvius. Tačiau panašu, kad tai – tik mažoji dalis to, kaip technologijos gali būti panaudotos restoranuose. Jungtinėse Amerikos Valstijose esantis restoranas pradėjo tiekti maistą ant pačio tikriausio „iPad“, praneša Eater.com.


A video posted by Chef Michael Tusk (@michaeltusk) on Dec 29, 2016 at 12:16pm PST


Anot „The Daily Mail“, lėkščių vaidmenį planšetėms pirmasis 2015 m. suteikė trimis „Michelin“ žvaigždėmis įvertinas „San Sebastian“ restoranas Jungtinėje Karalystėje. Dabar tokį jaunos restoranų publikos viliojimo manevrą panaudojo tiek pat „Michelin“ žvaigždžių turintis „Quince“, įsikūręs San Fransiske. Ant „iPad Pro“ patiekiamą užkandį „A Dog in Search of Gold“ sudaro baltuosius trumus imituojantys rikotos ir baravykų kroketai, apibarstyti baravykų pudra, patiekiami su kaštainio traškučiu ir salieru. Tuo metu, kai restorano klientas valgo savo kroketus, planšetės ekrane jis gali stebėti trumų medžioklėje dalyvaujančius šunelius.


A photo posted by Lala ??? (@nomventures) on Nov 28, 2016 at 11:24pm PST


Netrukus po šio patiekalo debiuto ant „iPad“ (lėkštėje patiekalas buvo patiekiamas jau dvejus metus) buvo iškeltas sanitarinis tokios kulinarinės avantiūros aspektas. Reaguodamas į apkalbas vienas restorano savininkų Michael Tusk „Facebook“ paskelbė, kad maistas neturi tiesioginio santykio su planšete, nes ant medinėje dėžutėje atnešamo „iPad“ yra padedama speciali plokštelė, kuri apsaugo ekraną ir yra nuplaunama po kiekvieno naudojimo.


A video posted by Tina & Mr Peanut (@tinerd) on Jan 4, 2017 at 11:06pm PSTA video posted by @dau.robert on Dec 18, 2016 at 12:55pm PST


#maistasantipad #tendencijos #Quince #sensacijos #SanFransiskas #ipad #lėkštė #JAV #technologijos #planšetės #MichaelTusk #intrigos

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg