Jauniausias maisto kritikas Niujorke: jį seka tūkstančiai

Jo „Instagram“ paskyrą (@lucatwotimes) seka daugiau nei 15 tūkst. vartotojų, jis bene kasdien susitinka su garsiais šefais, fotografais, tinklalaidžių kūrėjais ir beveik niekada nesuka galvos, kaip apmokėti sąskaitas už maistą – už jį tai padaro patys restoranai, kuriuose jis apsilanko. Nemenki pasiekimai vos per metus ir tik viena smulkmena – maisto kritikui-entuaziastui viso labo vienuolika.

Instagram.com nuotr.

Lucą Marconi Niujorko žiniasklaida jau tituluoja jauniausiu maisto kritiku mieste, kuris nepailsta socialinio tinklo paskyroje dokumentuoti ragaujamų patiekalų. O apetitu jis tikrai nesiskundžia ir apžvelgia išties platų patiekalų spektrą. Nesvarbu, ar tai ant grilio keptas kalmaras, ar paprasčiausi ledai – Luca maistą tiesiog dievina. Tiesa, itališkas kraujas daro savo, jis ypač mėgsta ragauti picas ir kitus itališkus patiekalus.


„Jis valgo viską“, – sako berniuko mama Lucia Macroni ir tikina, kad meilė maistui greičiausiai yra paveldėta, mat Lucos tėtis Michele yra konditeris.

Penktoko sėkmės istorija gana paprasta: kartą šeimos draugas Sabino Curcio jį nufilmavo šokantį ir vaizdo įrašu pasidalijo socialiniame tinkle. Pastarasis patraukė patyrusio „instagramerio“ ir gero S. Curcio draugo Nicolo Hellerio dėmesį: šis pasiūlė Lucai susitikti kavinėje ir joje nufilmuoti vaizdo įrašą, kuriame berniukas įvertintų „panini“ sumuštinį.

Virtualioje platformoje, kurioje populiarūs profiliai yra kruopščiai prižiūrimi, Luca išsiskiria savo berniukišku entuziazmu. „Žmonės Lucą labai myli, nes jis natūralus ir juokingas, – sako jo mama Lucia. – Jis yra mielas, mažas italiukas, kuris myli maistą.“


Nors apžvalgoms restoranus Luca renkasi pats, dažniausiai jie priklauso S. Curcio draugams. Berniukas teigia, kad niekados nedaro dviejų dublių ir į „Instagram“ kelia iš pirmo karto nufilmuotą vaizdo įrašą. Pasižiūrėkite ir nuspręskite patys – kaip manote, ar šio vienuolikmečio iš tiesų laukia įspūdinga maisto kritiko karjera?Parengta pagal Nypost.com.

#Instagramkritikas #LucaMarconi #maistokritikas #jauniausiaskritikasNiujorke #italas

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg