„Instagram“: savamokslės sausainiai skleidžiasi tikrais gėlių žiedais

Patiekalai, kurių dekoravimui pasitelkiamos gėlės, tikrai matytas ir per daug nestebinantis vaizdas. Tačiau šefei Loria Stern (@loriastern) iš Kalifornijos laukuose ar namų sode augančios grožybės yra kur kas daugiau nei tik papuošimas. Ji garsėja savo ryškiaspalvėmis gėlėmis pagardintais sausainiais, kuriuos pradėjo kepti prieš metus.

Instagram.com nuotr.

„Nepaprastai smagu ištraukti sausainius iš orkaitės ir pamatyti, kaip gėlės ir žolelės iškepė. Kai kurios ryškios ir įmantrios, o kitos nedidelės, blankesnės. Kiekviena unikali ir graži savaip, tikras natūralaus grožio įrodymas“, – Vogue.com sakė L. Stern.

Dabar šefė įvairius augalus pasitelkia gamindama ne tik sausainius, bet ir kitus patiekalus. Įdomu tai, kad L. Stern nelankė jokių kulinarinių mokyklų: ji išmoko gamintis savarankiškai, žiūrėdama mokomuosius filmukus „Youtube“ kanale ir kaupdama patirtį įvairiuose restoranuose bei kepyklėlėse.#gėlėssausainiuose #sausainiai #gėlėskulinarijoje #gėlėskepiniuose #instagrammenas #sausainiaisugėlėmis #loriastern #instagram #gėlėstortuose