„Instagram“: blynų inspiracija iš Lenkijos

Artėjant Užgavėnėms kai kas jau pradeda ieškoti įdomių receptų ir blynų tešlą maišyti iš anksto. O gal derėtų tradicijas šiemet pakeisti ir blynus valgyti ne namie? Kaimyninėje Lenkijoje esantis restoranų tinklas „Mr. Pancake“ „Instagram“ paskyroje dalijasi savo gaminamų blynų nuotraukomis ir taip vilioja klientus ne tik Varšuvoje, Krokuvoje ar Gdynėje, kur įsikūrę restoranai, bet ir svečius iš kitų miestų ir net Europos šalių. O vilioti „Mr. Pancake“ tikrai turi kuo, mat čia įžengus reikia pamiršti visas dietas ir galvoti tik apie tai, kokia porcija patenkins viduje tūnantį saldumynus dievinantį vaiką. Jeigu į Lenkiją galimybės nuvykti neturite, pasisemkite idėjų ir bandykite pagaminti (ar bent jau dekoruoti) blynus taip, kaip šiame restorane!


Gorąca czekolada i pankejki to połączenie idealne na niedzielne poranki ?

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Feb 19, 2017 at 1:57am PSTBo kto nie lubi zaczynać dnia od jajka ?, bekonu ? i syropu klonowego? ?

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Feb 3, 2017 at 3:21am PSTDzisiaj, jak w każdy piątek, DOWOLNY dodatek do pankejka z karty tylko za 1 ZŁ! ? Widzimy się w @mrpancakepl ??

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Jan 27, 2017 at 1:47am PSTSQUAD ?

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Jan 23, 2017 at 4:24am PSTFajnie dzis było ?? @localheroes ? rg @kasiakmiotek

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Dec 3, 2016 at 12:05pm PSTJesteś głodny? ? A pamiętasz, że dzisiaj w @mrpancakepl drugi pankejk jest aż 50% tańszy? ?

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Nov 21, 2016 at 4:51am PSTPamiętasz ,że dzisiaj piątek? ?. Z tej okazji możesz wybrać sobie dowolny dodatek do swojego pankejka za 1 zl! ❤️

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Nov 18, 2016 at 2:48am PSTPRZYPOMINAMY O KONKURSIE! Kto zrobi, wrzuci, oznaczy i otaguje zdjęcie pankejka/drina/hambuxa od nas, tagiemm #koniecwakacjiwpankejku, ma szanse wygrać słodkiego naleśnika. Konkurs trwa do 3! POWODZENIA ✨?????

A post shared by Pancakes, Burgers and STUFF ? (@mrpancakepl) on Sep 2, 2016 at 5:06am PDT