IKONA stalo dekoras: meile alsuojančios Kalėdos

Raudona spalva įprastai simbolizuoja meilę, tačiau be šios spalvos retas mūsų įsivaizduoja ir gražiausias metų šventes! Tad nenuostabu, kad užsukusi į „Zara Home“ IKONA būsimo stalo viziją taip pat susiejo su šia ugninga spalva. Šį kartą IKONAI buvo itin sunku išsirinkti, ko norisi – ryškiai raudonos ar sodriai raudonos, natūralaus lino ar spindinčio metalo. Juk Kalėdos prie vieno stalo suburia daug skirtingų žmonių, kuriems taip norisi padaryti įspūdį eklektišku, bet iki smulkmenų apgalvotu dekoru.

IKONA nusprendė tradiciškai paeksperimentuoti ir pažaisti tekstūromis ir spalvomis. Siūlome Jums patiems įsitikinti, kiek daug įvairių medžiagų (stiklas, plastikas, metalas, tekstilė) ir formų (apskritimai, stačiakampiai, ritiniai) gali sukurti vientisą, skoningą ir lengvą stilių, kurį jungia raudona ir auksinė spalvos.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Stalas buvo užtiestas linine, baltų ir rožinių dryžių staltiese, kurios motyvas atsikartoja parinktose lėkštėse ir vienoje iš taurių. Neatsiejama Kalėdų detalė – auksinėmis žvaigždėmis margintos servetėlės. Nebijokite derinti raudonos arba baltos spalvos su rožine – tai gali būti puikus ir kiek netikėtas stalo akcentas. Pavyzdžiui, šiam stalo dekorui naudojamos trijų skirtingų raudonų atspalvių taurės. Ar įtikinome, kad rožinę spalvą į dienos šviesą turėtumėte ištraukti ne tik per šv. Valentino dieną?

Nepamirškite, kad maža detalė gali pakeisti visą stalo dekorą! Raudoni stalo kilimėliai įprastai dengiami horizontaliai ir vienas šalia kito. IKONA visada siekia dinamikos, naujovių ir atotrūkio nuo kasdienybės, todėl kilimėlius padėjo įstrižai, o stalo kampą papuošė dirbtiniu kailiu, kuris kuria šilumos bei jaukumo įspūdį.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kiek kitoks sprendimas buvo pasirinktas ir ant stalo rikiuojant žvakides. Griaukite stereotipą, kad paaukštintos žvakidės ant ilgo stalo privalo būti vienodu atstumu rikiuojamos po vieną. Žvakės gali rusenti tiek stalo centre, tiek stalo šone ar kampe. Juk simetrija reikalinga tam, kad ją sujauktume! Rinkitės skirtingų dydžių, aukščių ir formų vazas. Kuo vazos bus įvairesnės, tuo gražesnė bus ši kompozicija. Gyvumo ir natūralumo stalui suteiks į vazas pamerktos jūsų mėgstamos gėlės.

Nebijokite eksperimentuoti! Kad būtų lengviau, kaip ir IKONA, išsirinkite dvi pagrindines stalo spalvas. Stalą dekoruokite kalėdinės eglės žaisliukais, nevenkite naudoti ir kasdien įprastas lėkštes, kurios su specialiai pasirinktomis polėkštėmis atrodys neįprastai ir kur kas šventiškiau.


Trūksta stalo dekoravimo idėjų? IKONA jau yra sukūrusi Rytų įkvėptą, karališkai mėlyną, šerkšno nuotaikų dekorą.


zara.logo.

#tendencijos #dizainas #Kalėdos #kaippuošti #šventės #stalodekoras #interjeras #stilius #ZaraHome #zara #žiema