IKONA stalo dekoras: šerkšno nuotaikos

Nors iškritęs pirmasis sniegas labai greitai nutirpo, tačiau davė ženklą, kad pamažu ateina gražiausios metų šventės. Tad nenuostabu, jog ir IKONA, rinkdamasi stalo dekorą, pirmenybę teikia apšerkšnijusioms ir lengvai kalėdinėms detalėms. Juk taip norisi namuose sukurti jaukią artėjančių švenčių nuotaiką, o „ZARA Home“ kalėdinė kolekcija tam puikiai tinka!

Šįkart dekoruodami stalą rinkomės kalėdinę baltų ir sidabrinių „ZARA Home“ aksesuarų kolekciją. Siūlome nevengti ir stereotipiškai nuobodžiomis vadinamų pilkų staltiesių – svarbu, kad pagyvintumėte mažomis, bet ypatingomis smulkmenomis. Tai gali būti gamtos motyvus ir jos iliuziją kuriančios žvakės, medinės ar keraminės gyvūnų skulptūrėlės, kankorėžiai, mielas advento kalendorius ir, žinoma, gyvos gėlės. Negalvokite, kad taip perkrausite stalą, priešingai – padarysite jį išskirtinį, magišką ir jūsų svečiai po susitikimo dar ilgai jį aptarinės.

zara home10

Valerijos Stonytės nuotr.


zara home9

Valerijos Stonytės nuotr.


Tinkamai pasirinktos gėlės visuomet suteiks šventinės nuotaikos ir jaukumo. Norite atsikratyti rutinos? Iki pat didžiųjų švenčių denkite stalą vis kitaip, rinkitės vis kitokias gėles. Kalbame ne tik apie gėlių rūšį, bet ir jų pateikimo formą – elegantiškai dekoruokite servetėles, gėles paslėpkite po stiklo gaubtu – savotišku sniego burbulu.

Jeigu stalo dekore norite matyti daugiau spalvų, šerkšnu nubarstytą nuotaiką derinkite su žalsvais ir melsvais atspalviais. Dekorą taip pat puikiai pagyvins eglių ar pušų šakelės, netikras sniegas. Galiausiai, būkite savo namų IKONOS ir nepamirškite eksperimentuoti bei pajausti pokyčių džiaugsmą!

Džiugi naujiena kauniečiams – nuo šiandien galite apsilankyti ir PPC „Akropolis“ įsikūrusioje „ZARA Home“ parduotuvėje Kaune!


Trūksta stalo dekoravimo idėjų? IKONA jau yra sukūrusi Rytų įkvėptą ir karališkai mėlyną dekorą.


zara.logo.

#tendencijos #mados #namai #dizainas #Kalėdos #stalas #šventės #dekoracijos #stalodekoras #interjeras #stilius #kaipdekoruoti #ZaraHome #zara #virtuvėsmitųgriovėjai #naujiejimetai #šventinis

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg