top of page

Iglė Bernotaitytė rekomenduoja: 5 skanaus maisto taškai + gvakamolės receptas

Dainininkė, „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė gyvena Marijampolėje ir dažniausiai ten valgo tai, ką pagamina mama. Bet atvykusi į sostinę ji turi mėgstamas kavines ir restoranus, kur žino, kad jos skonio receptoriai tikrai nebus nuvilti.


lašiša, kiaušinis, brusketos

Kai jaučiasi alkana Nesu didelė gurmanė, man patinka aiškus, gardus, paprastas maistas. Ir kol kas ideali vieta mano skoniui – „Grill London“. Ten dažniausiai valgau lašišą, nes šią žuvį tiesiog dievinu. Be to, ji labai tinka sveikai besimaitinantiems, sportuojantiems, o aš šiuo metu į treniruoklių salę einu ypač dažnai ir džiaugiuosi puikiais rezultatais: labai pagražėjo pilvas, dėl kurio tiek metų kompleksavau!

„Grill London“ adresas: Vilniaus g. 33, Vilnius

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kava + saldumynai

Jau kelis mėnesius esu atsisakiusi bulvių – maniau, neišgyvensiu, bet viskas įmanoma. Beveik nebevalgau baltos duonos, bandelių. Desertus valgau retai, bet tomis auksinėmis akimirkomis, kai norisi puodelio kavos ir kažko labai skanaus ir estetiško, renkuosi „Ali šokoladinę“. Man ten labai skanūs saldumynai, negaliu jiems atsispirti.

„Ali šokoladinės“ adresas: Vilniaus g. 31, Vilnius

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Savaitgalio tradicijos Turime su drauge gražų įprotį – sekmadieniais, kai aš viešiu Vilniuje, keliaujame į prie jos namų esantį „Uptown Bazaar“. Tai puiki vieta vėlyviems pusryčiams ir ne tik jiems, nes labai didelis maisto įstaigų pasirinkimas. Nuo picų, japoniško maisto iki saldžių blynų.

„Uptown Bazaar“ adresas: Kauno g. 16, Vilnius


Midijos su dešrelėmis

Gardumynai Marijampolėje Mano gimtajame mieste taip pat yra, kur skaniai pavalgyti. Pavyzdžiui, tikrai puikus restoranas „Nica“, kuriame patys skaniausi makaronai su vištiena ir grybais pasaulyje. Kitas gardumynas, kurį galiu rekomenduoti – midijos vyno ir grietinėlės padaže. Dažniausiai vieną iš išvardytų patiekalų ir imu. Bet šiaip ten meniu toks didelis, kad net kasdien einant neatsibostų, nes vis galėtum užsisakyti kažką naujo.

„Nicos“ adresas: Laisvės g. 24, Marijampolė


pica

Naktipiečiai Prisipažinsiu, labai mėgstu maistą į namus. Išsirenku pagal nuotaiką „Wolt“ puslapyje, ko noriu, ir laukiu, kol atveš (juokiasi). Jei man bloga nuotaika, užsisakau didelę, riebią picą ir dar šokoladinį desertą, jei gera – kažką lengvesnio, savo mėgstamą lašišą ar salotas. Pastaruoju metu nuotaika būna gera, nes gaila prarasti sportuojant pasiektus rezultatus.


avokado gvakamole

Gvakamolė pagal Iglę Į svečius sugužėjusius draugus Iglė vaišina pikantiška aitriųjų paprikų sriuba ar meksikietiškos virtuvės patiekalais. Pavyzdžiui, ji iki šiol neatsidžiaugia, koks paprastai pagaminamas ir gardus dalykas yra gvakamolės užkandis!

Jums reikės: Kelių prinokusių avokadų ½ svogūno 1 pomidoro Kalendrų lapelių Žaliųjų citrinų sulčių Aitriosios paprikos miltelių (jei nemėgstate aštraus maisto, juos berkite labai atsargiai ir vis ragaukite) Druskos, pipirų

Kaip gaminti? Visus ingredientus sutrinkite trintuvu.

Opmerkingen


Naujausi įrašai

bottom of page