top of page

Ieva Mackevičienė atskleidžia, kur pavalgyti Palangoje su šeimaSu lietinga rugpjūčio pabaiga palengva ateina šiluma dvelkiantis bobų vasaros rugsėjis. Būtent tada aptuštėjęs pajūris tampa idealia vieta šeimoms su mažais vaikais. Didžiąją vasaros dalį čia su šeima praleidusi viena iš prekės ženklo „Say Yes To Mom“ įkūrėjų Ieva Mackevičienė išbandė daugelį maisto vietų. O geriausias iš jų rekomenduoja būtent VMGonline.lt skaitytojams.

Pusryčiai. Ieva su savo vyru Rolandu Mackevičiumi ir sūnumi Motiejumi pasirinko gyventi sanatorijoje „Gradiali“, kurioje dažniausiai ir skanaudavo pusryčius. „Maistas čia tiek per pusryčius, tiek per pietus ar vakarienę būna sveikas. Ši vieta mane labai nustebino, nes nuo pat pirmos dienos pastebėjau, kad patiekaluose yra labai mažai druskos. Kadangi mūsų šeima jos beveik nevartoja – tai buvo mūsų išsigelbėjimas“, – juokiasi moteris. Sanatorijos „Gradiali“ adresas: Vanagupės g. 15, Palanga „Facebook“ puslapis

Pietūs

Pajūryje Ieva kartu su vyru Rolandu teikia pirmenybę maisto vietoms, kuriose jų sūnus Motiejus turi veiklos. „Numeris vienas Palangoje mums buvo baras „Kablys: Jūra. Kultūra“. Ten labai skanus maistas, nuostabi atmosfera ir neįtikėtinas vaikų užimtumas“, – šia vieta su šeima žavisi Ieva.

Baro „Kablys: Jūra. Kultūra“ adresas: Dariaus ir Girėno g. 13, Palanga

Facebook puslapis

Kita rekomenduojama Ievos vieta šeimoms, mėgstančioms stipresnius patiekalus – klubas „Ramybė“. „Mūsų visa šeima labai mėgsta bulves. O šioje kavinėje bulvių patiekalai tikrai yra geriausi Palangoje“, – dar vieną vietą atskleidžia moteris. Klubo „Ramybė“ adresas: Vytauto g. 54 , Palanga.

Norintiems pavalgyti greitai ir skaniai, Ieva siūlo apsilankyti greitojo maisto restorane „Van Wurst“. „Jie neturi įspūdingo restorano, bet užtat turi kioskelį. Galima pasirinkti kokią nori dešrelę, bandelę ar net užsisakyti dešrainį be jos. O batatų gabalėliai – fantastiški!“ – maisto potyriais Palangoje dalijasi moteris. Ieva taip pat priduria, kad ši vieta yra įsikūrusi visai netoli vaikų žaidimų aikštelės, todėl tai yra itin patogu tėvams. Ramiai pavalgo ir tėvai, ir kiekvieną kartą atbėgantys jų vaikai.

Greitojo maisto restorano „Van Wurst“ adresas: J. Basanavičiaus g. 43, Palanga

„Facebook“ puslapis

Vakarienė Ieva džiaugiasi naujomis maisto vietomis Palangoje ir tikrai nemano, kad šeimoms jų trūksta. Su savo šeima ji taip pat mėgsta apsilankyti itališkame restorane „Vėsuma“. Itališko restorano „Vėsuma“ adresas: Ronžės g. 5, Palanga „Facebook“ puslapis Taip pat visų pamėgtame viešbučio „Vandenis“ restorane. „Kiekviena šeima atsirenka maisto vietas pagal poreikius, o mūsų šeimoje svarbiausia didelis vaiko užimtumas arba žaidimų aikštelės“, – teigia Ieva. Viešbučio-restorano „Vandenis“ adresas: Birutės al. 47, Palanga „Facebook“ puslapis

Atostogaudama Palangoje žavinga ir visada besišypsanti moteris nepamiršta pasirūpinti ir savimi. „Laikui bėgant pati moteris atsirenka, koks maistas jai yra tinkamiausias. Jeigu vieną kartą per savaitę suvalgysi ledų porciją ar skanią didelę bandelę – nuo to tikrai nieko neatsitiks. Reikia mėgautis gyvenimu ir maistu!“ – linksmai savo rekomendacijas užbaigia Ieva.

Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page