Restoranas – lyg laimės pažadas

Niekada nebūsite laimingesni nei tą dieną, kai į restoraną „Elevant“ pasuksite dėl nuo gatvės matomų suktų antikinių laiptų ir natūraliais pigmentiniais dažais nudažytų sienų. Tikrasis restorano lobis vis dar laukia jo viduje.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Viena autentiškiausių virtuvių Taline siūlo savo juslėmis pajusti tai, kas yra valgoma tolimojoje Indijoje, o ypač Kalkutos gatvėse, bei susipažinti ne tik su namine Šiaurės Indijos virtuve, bet ir restoraninio stiliaus maistu bei ajurvedine medicina. Plačiame meniu rasite tradicinių vegetarinių ir netradicinių mėsos patiekalų: nuo kario iki milžiniškų kebabų. Ar tai būtų avinžirniai tradiciniame aštriame padaže ar kario musas (!), turėtumėte žinoti, kad maistas ir atmosfera čia įkvepia ir gydo, todėl tai bus įsimintiniausias „dramblys“ (restorano pavadinimas reiškia dramblį – VMGonline.lt) jūsų kelionėje po Estiją.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje 99 Places of Taste in the Baltics“. VMG jau antrą kartą inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. Naujojoje knygoje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.


Knygą „99 Places of Taste in the Baltics“ galite įsigyti ČIA.

#Estija #kulinarinisgidas #indiškasmaistas #Talinas #elevant #indiškavirtuvė #indųvirtuvė #99placesoftasteintheBaltics