top of page

Išjudink savo vaizduotę: startuoja VMG eksperimentų ir kūrybos laboratorija!

VMG savo renginių sąrašą papildė naujais vasarai ir rudeniui skirtais kulinariniais užsiėmimais, kurie neapsiriboja tik komandine maisto gamyba. Tai – pratybos, per kurias dalyviai atranda naujus kolegų ar draugų talentus, tobulina savo žinias praktiškai ir išjudina vaizduotę kasdienos kūrybai. Šiose pratybose nereikės jokių ypatingų fizinių gebėjimų, be kurių neišsiversite žaisdami sporto žaidimus – VMG specialiai parengtos užduotys suvienija ir sportininkus, ir kūrybininkus, ir filosofus.

„Esame ne vienai įmonei rengę komandos formavimo, kūrybiškumo lavinimo renginius. Matome, kaip maistas išlaisvina net pačius kukliausius ir uždariausius žmonės, nes bendravimas per maistą – visuotinė kalba“, – sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas.

Taigi, suvieniję savo ilgametę patirtį, maisto žinias, šiuolaikines inovatyvias technologijas ir kūrybiškumą, VMG komandos nariai sukūrė tai, ko Lietuvoje dar niekas nesiūlė. Su savo kūrybinėmis dirbtuvėmis jie gali atvažiuoti į bet kurią Lietuvos vietą.

Ledai: nuo pažįstamų iki skendinčių azote

Ledus galima pagaminti per minutę, o kartais gaminimas gali užtrukti net kelias valandas, jo metu pasitelkiamos specialios inovacijos. Užsiėmimų metu dalyviai suskirstomi komandomis, kiekviena komanda gauna po specialų rinkinį ir ingredientus ledų gamybai, kuriuos pasitelkdami turi įgyvendinti jiems duotas užduotis.

Jos padės išlaisvinti kūrybiškumą, fantaziją ir suteiks galimybę pasitelkus visus savo penkis pojūčius sukurti netikėtų skonių ir formos ledų interpretacijas. Svarbiausia, kad tam jums nereikia turėti jokių išankstinių žinių ar sugebėjimų – visko išmokys VMG komanda.


desertų šou

Žolelių magija: prieskonių mišiniai ir aliejai bei originalios druskos

Prieskonių pasaulis yra labai platus ir pažįstamas ne kiekvienam. Dalyvaudami šiuose užsiėmimuose turėsite galimybę pažinti jį iš arčiau ir sužinoti, kaip pasigaminti norimą mišinį savo šventiniam ar kasdieniam patiekalui. Nustebsite sužinoję, kiek įvairių kvapų ir spalvų šiame pasaulyje slypi.

Padedant VMG komandai prieskonių mišinį galėsite pasigaminti jau iš karto ir, supakavę jį į specialiai paruoštus pakuotes, galėsite pasiimti su savimi.

Šie užsiėmimai su ledais ir prieskoniais – tik keli iš visų veiklų, kurias jums ir jūsų komandai gali pasiūlyti VMG. Jei turite papildomų klausimų ar norite užsisakyti VMG kulinarinius užsiėmimus, kreipkitės į Patriciją Kanapeckaitę: el. paštas patricija@vmgvilnius.lt, mob. tel. +370 690 18260


desertų šou

#VMG #renginiai #teambuilding #vasara #kolektyvai #virtuvėsmitųgriovėjai #ledai #žolelės

Naujausi įrašai

bottom of page