Išgerti vyno kartu su Stingu ar Kylie Minogue

Ar galite patikėti, kad Rygoje yra tokia vieta, kur gerdami vyną galite netyčia sutikti pasaulinio garso žvaigždes? Viena vyninė, pasislėpusi nuo gatvės vidiniame kieme, iš tiesų tuo didžiuojasi.

Buvusiame garaže, dėl kurio ši vyninė ir pavadinta „Garage“, įkurta stilinga vieta, verta kiekvieno dėmesio. Beje, interjeras įvertintas ne vienu apdovanojimu.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Romantiškai vakarienei dviese ar smagiam pasibuvimui su draugais – „Garage“ durys atvertos plačiai. Vietiniai čia mėgsta užsukti prieš eidami į teatrą.

Kiekvieną dieną meniu keičiasi du kartus – skirtingi pasiūlymai dienai ir vakarui, savaitgalį – kasdien. Tiesa, meniu nėra didelis, bet didžiausias dėmesys skiriamas produktų šviežumui ir kokybei. Atviroje virtuvėje galite matyti, kaip ruošiamas jūsų maistas.

Absoliutus bestseleris – ispaniškų užkandžių „tapas“ rinkinys.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

#baras #Garage #ryga #restoranas #kureiti #latvija #99placesoftasteintheBaltics

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg