Geros naujienos Velykų proga: garsus šefas E. Viršilas grįžo į sostinę

Praėjusį sausį rašėme, kad po 2,5 metų šefas Ernestas Viršilas paliko Kauno restoraną „Monte Pacis“ ir persikėlė į Palangą – ir vėl pradėjo dirbti viešbučio „Palanga SPA“ restorane. Šiandien skelbiame, kad šefas emigravo. Šįkart – į Vilnių. Naujausia jo darbovietė – VMGonline.lt aprašytas restoranas „Bizarre“.

Restoranas „Bizarre“. Valerijos Stonytės nuotr.


Ernestai, ar tiesa, kad nebedirbate „Palangos SPA“ ir perėjote į „Bizarre“?

Taip.

Kiek laiko jau dirbate Vilniuje?

Keletą mėnesių.

Ką naujo įnešėte į „Bizarre“ meniu?

Kol kas nieko konkrečiai negaliu pasakyti. Reikia, kaip sakoma, apsitvarkyti, susidėlioti, o tada jau… Kol kas negaliu pasakyti, ką įnešiau ir padariau. Artimiausią savaitę pakeisime, papildysime meniu, o po to dėliosis darbai.

Iš kairės: Ernestas Viršilas ir Raimundas Dambrauskas. Asmeninio archyvo nuotr.


Kas įeina į jūsų pareigas Palangoje?

Ten dirbome dviese kartu su Raimundu Dambrausku. Palangoje jis dirba apie 1,5 metų. Aš buvau atvykęs vasaros sezonui, sutartam laikui. Nebuvo taip, kad aš atvažiavau ir jis nebebuvo šefas – jis juo buvo, aš atvykau tik jam padėti. Dirbome kartu. Taigi jis dirbo prieš mane ir dabar ten tebedirba head šefu.

Ar nesunku migruoti po visą Lietuvą?

Nuo pat pradžių buvo Vilnius. Po to, kai išėjau iš „Monte Pacis“, perėjau į „Palangos SPA“, tačiau ten buvau laikinai – turėjau padaryti kai kuriuos sutartus darbus ir išvažiuoti. Savininkai, kuriuos labai gerai pažįstu, nes ten esu dirbęs 10 metų, pakvietė. Bet kokiu atveju, galutinė stotelė buvo numatytas Vilnius.

VMGonline.lt primena, kad E. Viršilas su R. Dambrausku kartu dirbo ne tik „Palangos SPA“, bet ir restorane „Monte Pacis“.

Ko naujo laukti „Bizarre“? Pažadame sekti naujienas ir pranešti.

#Bizarre #RaimundasDambrauskas #šefas #PalangaSPA #MontePacis #ernestasviršilas

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg