Gastronominiai portalai: ką jie apšneka šią savaitę

Savaitę visuomet pradedame skaitydami apie tai, kas dedasi gastronominiame pasaulyje, o, tiksliau, apie įvykius jame nušviečiančiuose portaluose. Kaip niekada netrūksta atradimų ir atidarymų: norėtume atsikąsti „bonut“ ir jau rašome „Food52 Snack Pack“ lipdukais iliustruotas žinutes.

1. [mashable.com] Prancūzija tapo pirmąja šalimi, kuri žada iki 2020 m. uždrausti plastikinių indų naudojimą. Visi vienkartiniai indai turės būti lengvai suyrantys ir gaminami iš biologinės kilmės žaliavos.

2. [qz.com] JAV mažmeninės prekybos gigantas „Walmart“ užpildė patento paraišką motorizuotam ir savarankiškai važinėjančiam vežimėliui. Pirkėjai vežimėlį galės valdyti su telefonu. Taip pat vežimėlis galės parodyti kelią ir prie parduotuvėje nerandamų produktų.

Walmart/USPTO nuotr.


3. [pinterest.com] Oficialūs šios platformos skaičiai teigia, kad madingiausi šių metų produktai yra: šafranas, medus, ciberžolė, kokosas, ananasas, anakardžio riešutų pienas, avinžirnių miltai, bazilikas, avinžirniai, kalendra, kavos likeris, cinamonas, valgomasis maniokas.

4. [food52.com] Mūsų skaitomi „Food52“ išleido savo pirmąją skanių lipdukų kolekciją „Apple“ prietaisams. Jau galite parsisiųsti iš „Apps Store“.

„Food52“ lipdukų kolekcija (Tim McSweeney nuotr.)