top of page

Gastronominių renginių gidas: kuo nustebinti per Valentino dieną?

Vasariui patogiai įsitaisius, sulig jo viduriu ateina ir meilės šventė. Taigi, nutarėme pasižvalgyti po gastronomijos pasaulio pasiūlymus šiai ypatingai dienai. Ir pažadame, kad mūsų apžvelgti renginiai tiks ne tik poroms: pasiūlymų ras ir norintieji pabūti su draugais, ir norintieji Valentino dieną praleisti be kompanijos, tačiau mieste. Juk meilė turi daug veidų ir formų, o viena jų, be abejo, yra maistas – geroje vakarienėje visada sužiba naujos romantikos, draugystės ar naujų pažinčių kibirkštys.

VILNIUS

Degustacinis kinas | Kuo kvepia meilė – jūsų lauks 3 vynų degustacija ir 3 trumpų filmų inkliuzai. Vieta: „KINO DELI“ (Smetonos g. 5).

Valentino diena „Prancūzuose“ – poroms, norinčioms sutikti Valentino dieną prancūziškai, tačiau likti Lietuvoje. Vieta: Algirdo g. 24.

Pietų romantika „Gaspar’s“ – pasiūlymas tiems, kurie nori ne romantiškos vakarienės, o pietų! Tiesa, „Gaspar’s“ siūlo ir vakarienęVieta: Pylimo g. 23-3.

Šv. Valentinas „Skybar“ – kodėl gi nepakilus tris metrus virš dangaus? Nuostabi Vilniaus panorama garantuota. Vieta: Konstitucijos pr. 20, 22 aukštas.

Vakaras „Žuvinėje“ – sutikite meilės dieną prie jūros gėrybių stalo. Vieta: Didžioji g. 31

Meilės diena „Telegrafe“ – prabangi penkių kursų vakarienė, ruošta virtuvės šefo Vytauto Aleknos, ir gyva muzika užtikrins nuostabų vakarą. Vieta: Universiteto g. 14.

Veganiška Valentino diena – jei laikotės veganiškos mitybos, pažvelkite, ką siūlo „RoseHip Bistro“. Vieta: B. Radvilaitės g. 7.

„Pasidaryk pats“ šventė – atšvęskite meilės dieną kitaip: keramikos kavinėje personalizuokite puoduką, lėkštę ar pan., o kartu paskanaukite kavinės pasiūlymų. Vieta: „Gėlių gatvės keramika“ (Gėlių g. 4).

Netradicinė vakarienė „Amatininkuose“ – idealus pasiūlymas tradicinių balandėlių mėgėjams. Vieta: Didžioji g. 19

Jaukus žaidimų vakaras – blyninė „Pirmas Blynas“ siūlo vakarą praleisti linksmai ir jaukiai žaidžiant žaidimus ir, žinoma, skanaujant blynus. Ypatingai kviečiami vis tie, kurių širdys dar vienišos. Vieta: Konstitucijos pr. 12A.

Valentino dienos vakarienė „Šventaragio“ sode – intriguojantis, specialus meilę ir šilčiausius jausmus kurstantis meniu pažada nustebinti. Vieta: L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1.

Romantiškas vakaras „Bizzare“ – jaukus pasimatymas su trijų arba penkių patiekalų vakariene. Vieta: Pylimo g. 38.

Restoranas „Bizarre“. Valerijos Stonytės nuotr.


KAUNAS

Valentinas su meile iš Gruzijos – pasimėgaukite 4 gruziniškais patiekalais kartu su geru gruzinų kinu. Vieta: „Gruzijos meno ir skonio namai“ (K. Donelaičio g. 91).

Vakaras „Senuosiuose rūsiuose“ – romantiška ir šilta vakarienė saksafonisto Aleksandro Lakšmano muzikos fone. Vieta: Vilniaus g. 34.

Meilės šventė su afrodiziako prieskoniais – užsisakant karštus patiekalus, „Bernelių užeiga“ už simbolinę kainą pavaišins ir jūros gėrybių afrodiziakais. Vieta: M. Valančiaus g. 9.

„Puikybė ir prietarai“, specialus meniu ir muzika – vasario 14-tąją „Režisieriaus“ durys atsiveria nuostabiam gyvo garso saksofono skambesiui, kokybiškam maistui ir šilumai tarp mylinčių žmonių. Vieta: Vilniaus g. 10.

Pilni šaukštai meilės – trijų patiekalų vakarienė ir jauki atmosfera garantuos puikų vakarą „Uokse“. Vieta: Maironio g. 28.

Valentinų susitikimas „Snobe“ – pasiūlymas tiems, kurie tiki, kad ant gero maisto pamatų stovi geri santykiai! Vieta: Karaliaus Mindaugo pr. 37.

Valgyk, melskis, mylėk – „MONTE PACIS“ siūlo ypatingą paketą Valentino dieną ieškantiems įspūdžių: romantiška nakvynė, degustacinė vakarienė, apsilankymas Pažalsio vienuolyne, pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis ir dar daugiau. Vieta: T. Masiulio g. 31.

KLAIPĖDA

Meilės drugeliai „Ingredientuose“ – meilės drugelių dienos proga „IN’ai“ kviečia maloniai leisti laiką ir mėgautis dėmesio vertais skoniais. Vieta: H. Manto g. 36A.

ToLi gražu ne vieni – jei po darbų pasitinka katinas ar šuo, ar apskritai jaučiatės vieni, „ToLi nuo klasikos – gastronominių susitikimų vieta“ kviečia ateiti į pasimatymą. Vieta: Didžiojo vandens g. 22.

Valentino vakarienė – rinkitės „Michaelson Boutique Hotel“ rengiamą vakarienę, jei norisi išlaisvinti mintis ir jausmus. Vieta: Žvejų g. 18A.

Romantiška vakarienė – mėgstančių maistą, muziką ir naujoves per Valentino dieną lauks restoranas „Charlotte“, kur pasitiks naujojo meniu pristatymas ir išskirtinė gyvos muzikos programa. Vieta: H. Manto g. 23.

Vakaras „Old Town Brasserie“ – norintiems vakarą praleisti saldžiai, Klaipėdoje esantis restoranas siūlo romantiškas dainas, žvakių šviesą, židinio šviesą ir ypatingą meniu. Vieta: Žvejų g. 4.


KITI MIESTAI

Degustacinė vakarienė ir bitlai – „Grėjaus name“ mėgaukitės šventine degustacine vakariene skambant geriausiems  „The Beatles“ hitams. Vieta: Didžioji g. 36, Kėdainiai.

Gardžios staigmenos „Skvero vyninėje“ – pasiruoškite būti užburti pianino garsų, vyno ir gero maisto. Vieta: Laisvės a. 26, Panevėžys.

Valentino diena „Toli Toli“ – jaukiai, šiltai ir svetingai jūsų lauks gardi vakarienė ir staigmenos. Vieta: Vilniaus al. 8, Druskininkai.

Romantiškas vakaras „Pušyne“ – trijų patiekalų vakarienė su taure vyno bei jausmingi gitaros akordai garantuos smagų vakarą. Vieta: Tylioji g. 3, Birštonas.

Valentino vakaras širdžiai ir ne tik – restorane „Onorė“ laukite melodingos akordeono muzikos ir vieno geriausių Lietuvos virėjo Bernardo Anužio gamintos trijų patiekalų vakarienės. Vieta: M. Valančiaus 1, Palanga.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page