„Gastronomika“: įspūdžių gurmanams

Apie nepamirštamą šou skrandžiams ir akims klientams kaskart surengiantį kulinarinį meno loftą „Gastronomika“, kurį Naujamiesčio kiemų labirinte aptikti taip pat sunku, kaip princui pasiekti bokšte įkalintą princesę, sklando legendos. Džiugu, kad į šią unikalią įstaigą, kuri linkusi save vadinti šiek tiek daugiau nei restoranu, galėsite pažvelgti iš arti už labai prieinamą kainą. Su Vilniaus gastronomijos savaitės meniu supažindina garsus virtuvės šefas Liutauras Čeprackas.

Susipažinkite su 20 Eur meniu asmeniui, kuriuo dalijasi kulinarinis loftas „Gastronomika“. Kaip tiksliai atrodys patiekalai – siurprizas, kurio laukti tikrai verta.


gastronomijos-savaite-meniu

„Gastronomika“ adresas: T. Ševčenkos g. 16i, Vilnius, registracija vakarienėms telefonu: (8-699) 37770. Darbo laikas: I–V – 16:00, 18:30, 21:00 val.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus restoranus, dalyvaujančius Vilniaus gastronomijos savaitėje, ieškokite ČIA.

NE TIK RAGAUK, BET IR VERTINK Fotografuok labiausiai patikusį Vilniaus gastronomijos savaitės patiekalą, siųsk nuotrauką su trumpu komentaru ir savo vardu bei pavarde į VMGonline.lt FB ir galbūt tu laimėsi specialius VMG prizus. Tas restoranas, kurio nuotraukų Vilniaus gastronomijos savaitės lankytojai atsiųs daugiausiai, gaus piniginį prizą – čekį, išleisti VMG paslaugoms. Rink geriausią Vilniaus gastronomijos savaitės padavėją, siųsk jo vardą ir pavardę su trumpu komentaru į VMGonline.lt FB. Daugiausiai pagyrų sulaukęs padavėjas bus apdovanotas specialiu VMG prizu!

#gastronomijossavaitė #gurmaniška #restoranas

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg