Garsus fotografas sukūrė originalią etiketę lietuviškam alui: patiks įsimylėjėliams

Fotografo ir dailininko Algio Kriščiūno darbų yra matęs kone kiekvienas lietuvis. Jo nuotraukos yra puošusios skaitomiausius žurnalus, o vaikystėje svajojęs tapti dailininku, praėjus 25 metams menininkas vėl grįžo prie piešimo. Dabar jo kūrybos gerbėjai gali ne tik išvysti tapytus paveikslus, bet ir kitokio pobūdžio iliustracijas. Būtent vieną jų menininkas sukūrė naujausiam „Genys Brewing Co.“ alui „Baltas melas“, kurio etiketės vizija, kaip tikina pats Algis, atėjo naktį per sapną.

Algio Kriščiūno nuotr.

Algio Kriščiūno nuotr.


A. Kriščiūnas prisipažino, kad labiausiai dirbti mėgsta su savo asmeniniais projektais, nes tokiu atveju gali elgtis, kaip nori, nekamuojamas minties, ar darbas patiks žiūrovui. „Bet smagu ir tuomet, kai klientai tiki mano idėjomis ir nesikiša į kūrybą. „Genys Brewing Co.“ buvo būtent toks. Kūryboje aš nesilaikau taisyklių, o jie lygiai tokį patį požiūrį turi kurdami ir pristatinėdami savo alų, tad šįkart aš gavau daugybę laisvės interpretuoti jų sugalvotą pavadinimą kaip panorėjęs“, – šypsosi menininkas.

Algio Kriščiūno piešinys

Algio Kriščiūno piešinys


Gavęs užduotį suteikti „kūną“ kvietiniam alui su karčiųjų apelsinų žievelėmis, A. Kriščiūnas pakuotės viziją pamatė iškart. „Ją susapnavau: vaikinas, žadantis dovanoti žvaigždes nuo dangaus, ir mergina, priimanti šitą pažadą, bet žinanti, kad tai – tik gražūs žodžiai. Jie sėdi netikroje raketoje ir skrenda tik svajonėse. Bet tai ir yra svarbiausia, nes kam žmogui tos žvaigždės? Juk mums reikia tik meilės. „Baltas melas“ gėrimui yra puikus pavadinimas, nes kruopelytes jo rasime kiekvieno mūsų gyvenime“, – filosofiškai nusiteikęs kūrėjas.

Menininkas sako, kad kai darbas įdomus, iššūkių jį dirbant būna mažiau, tačiau šis projektas Algiui leido išbandyti ir kitokį amplua. „Iššūkiu tapo sunkus pozuotojo darbas: eskizui padaryti teko pačiam pabūti modeliu – pavojingai lipti ant stalo stovinčios taburetės. Bet nukritau tik 2 kartus, ir tai ne ant galvos. O gal ir ant galvos – dabar sunkiai prisimenu“, – juokėsi naujausio „Genys Brewing Co.“ alaus „Baltas melas“ etiketės autorius A. Kriščiūnas.

Apie Kaune įsikūrusią ir šimtų tūkstančių eurų investicijų pareikalavusią alaus daryklą jau rašėme ČIA.

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

#alus #menininkas #fotografas #vakarėlis #apyniai #gėrimai

Naujausi įrašai