top of page

Gaminkite kartu su Alfu! Tiesioginė transliacija – iš namų virtuvės

„Nėra to blogo, kas neišeitų į naują projektą“, – šypsosi skonių ieškotas ir idėjų moderatorius Alfas Ivanauskas, su visa VMG komanda sugeneravęs dar vieną unikalią idėją, kurią jau nuo šiandien, ketvirtadienio, galės išvysti visa Lietuva. Nuo šiol kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 18.30 val. Delfi portale bei feisbuke, o vėliau – ir per Delfi TV bus transliuojama nauja laida „Vienas namuose“.


Tai – pirmasis Lietuvos istorijoje savaitinis tiesioginis kulinarinis šou, kurį Alfas transliuos iš namų. Kaip iš paprastų produktų – to, ką žmonės turi savo šaldytuvuose ir spintelėse – galima greitai pasigaminti patiekalų, kuriuos valgys visa šeima. Kiekvieną vakarą Alfas pasakys, ką kitą dieną gamins ir kokių lengvai randamų produktų žmonės turi turėti su savimi, kad galėtų kartu linksmai gaminti. Žmonės bus skatinami siųsti nuotraukas iš savo virtuvių, kaip jiems pavyko patiekalas. Alfas tiesioginės transliacijos metu kuriam nors iš žiūrovų paskambins ir apdovanos prizais.
„Šiuo metu karantino sąlygos suteikia galimybę pažvelgti į kulinarinės laidos kūrimą ir filmavimą kitu kampu, todėl džiaugiuosi, kad ir toliau Delfi portalas sutiko su šia beprotiška mano mintimi ir suteikė prime timegeriausią eterio laiką – kurio metu noriu visiems parodyti, kaip paprasta ir lengva sukurti patiekalą visai šeimai“, – apie naująjį kulinarinį šou pasakoja virtuvės mitų griovėjas Alfas, 2017 m. ilgiau nei parą vedęs tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.


Žiūrovų lauks tiesioginiai pokalbiai (face call) su žymiausiais Lietuvos žmonėmis, bus galima tiesiogiai bendrauti su šefu, uždavinėti jam klausimus ir kartu gaminti tą patį patiekalą. Čia negalios jokie perfilmavimai, nebus pagražinimų – viskas iš Alfo virtuvės ir tik tiesiogiai. Po laidos žiūrovai galės parodyti savo kulinarinius rezultatus ir laimėti įvairiausių prizų. Patys ištikimiausi žiūrovai pretenduos į ištaigingą didįjį laimėjimą – daugiau nei 2 000 Eur kainuojančią naujausią išmaniąją orkaitę.


Ši laida išmokys žmones, kaip galima be recepto pasigaminti patiekalą. „Stengsiuosi žmonėms pagelbėti ir padėti suprasti, kiek ko reikia naudoti. Išmokyti kurti patiekalą, o ne tiesiog vadovautis receptu – reikia pajausti, kiek ko dėti“, – sako idėjų moderatorius Alfas.


Vakaro metu jūsų laukia toks meniu: išmoksite įdomiai ir nebrangiai pagaminti spagečius, kokakolos ledus, labai greitai ir visąlaik pavykstantį obuolių pyragą. Laukia įvairiausios staigmenos bei naudingiausi patarimai.


Susitikime jau šįvakar tikrajame kulinariniame realybės šou „Vienas namuose“ nuo 18.30 val.! Transliaciją stebėti galite ČIA.


Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page